Výběr ligy:

3. liga Pardubice

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Pivní baroni
5
2398
479,60
21,0
2.
Elpro team
5
2420
484,00
15,5
3.
Eagles
5
2243
448,60
13,0
Black Hawks
5
2226
424,40
13,0
5.
Čmeláci
5
2172
414,40
10,5
6.
Svobodní mládenci
5
1882
368,40
2,0

Zápasy kola

Elpro team
453
5,0
:
0,0
343
Svobodní mládenci
115
1,0
:
0,0
104
168
1,0
:
0,0
149
170
1,0
:
0,0
90
Black Hawks
425
2,0
:
3,0
433
Čmeláci
147
1,0
:
0,0
142
118
0,0
:
1,0
156
Kupová Alena[+12]
160
1,0
:
0,0
135
Novotná Eva[+8]
Eagles
405
0,0
:
5,0
457
Pivní baroni
134
0,0
:
1,0
176
150
0,0
:
1,0
157
121
0,0
:
1,0
124
Pivní baroni
516
5,0
:
0,0
379
Čmeláci
180
1,0
:
0,0
114
157
1,0
:
0,0
142
Kupová Alena[+12]
179
1,0
:
0,0
123
Novotná Eva[+8]
Svobodní mládenci
413
0,0
:
5,0
513
Black Hawks
102
0,0
:
1,0
145
152
0,0
:
1,0
170
159
0,0
:
1,0
198
Elpro team
524
1,0
:
4,0
525
Eagles
134
0,0
:
1,0
168
179
1,0
:
0,0
142
211
0,0
:
1,0
215
Čmeláci
459
1,5
:
3,5
483
Elpro team
164
1,0
:
0,0
122
Kupová Alena[+12]
156
0,5
:
0,5
156
Novotná Eva[+8]
139
0,0
:
1,0
205
Eagles
429
4,0
:
1,0
361
Svobodní mládenci
139
0,0
:
1,0
146
170
1,0
:
0,0
109
120
1,0
:
0,0
106
Pivní baroni
471
4,0
:
1,0
404
Black Hawks
176
1,0
:
0,0
124
129
0,0
:
1,0
150
166
1,0
:
0,0
130
Black Hawks
457
4,0
:
1,0
438
Eagles
143
0,0
:
1,0
185
160
1,0
:
0,0
148
154
1,0
:
0,0
105
Elpro team
479
2,0
:
3,0
502
Pivní baroni
142
1,0
:
0,0
135
189
1,0
:
0,0
177
148
0,0
:
1,0
190
Čmeláci
469
5,0
:
0,0
368
Svobodní mládenci
168
1,0
:
0,0
101
Kupová Alena[+12]
177
1,0
:
0,0
160
Novotná Eva[+8]
124
1,0
:
0,0
107
Svobodní mládenci
397
1,0
:
4,0
452
Pivní baroni
116
0,0
:
1,0
138
126
0,0
:
1,0
181
155
1,0
:
0,0
133
Čmeláci
432
1,0
:
4,0
446
Eagles
155
0,0
:
1,0
180
Kupová Alena[+12]
136
1,0
:
0,0
116
Novotná Eva[+8]
141
0,0
:
1,0
150
Black Hawks
427
1,0
:
4,0
481
Elpro team
149
1,0
:
0,0
136
132
0,0
:
1,0
180
146
0,0
:
1,0
165

Dnes se hraje

14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
15:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín

Zítra se bude hrát

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL