Výběr ligy:

3. liga Olomouc

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
STK
5
2215
435,00
19,0
2.
Tak nějak
5
2109
409,00
15,0
3.
Pin Pals
5
1970
394,00
11,0
Alfa team
5
1932
368,80
11,0
5.
Makovice
5
1991
382,20
10,0
6.
Horečáci
5
2014
402,80
9,0

Zápasy kola

Horečáci
383
0,0
:
5,0
461
Tak nějak
119
0,0
:
1,0
145
123
0,0
:
1,0
145
141
0,0
:
1,0
171
Pin Pals
370
0,0
:
5,0
440
Makovice
122
0,0
:
1,0
125
139
0,0
:
1,0
143
109
0,0
:
1,0
172
STK
457
4,0
:
1,0
403
Alfa team
146
1,0
:
0,0
113
151
0,0
:
1,0
152
160
1,0
:
0,0
138
Makovice
357
0,0
:
5,0
444
STK
129
0,0
:
1,0
149
127
0,0
:
1,0
179
101
0,0
:
1,0
116
Horečáci
379
0,0
:
5,0
447
Pin Pals
145
0,0
:
1,0
150
114
0,0
:
1,0
145
120
0,0
:
1,0
152
Alfa team
419
4,0
:
1,0
387
Tak nějak
149
0,0
:
1,0
152
133
1,0
:
0,0
126
137
1,0
:
0,0
109
Tak nějak
441
4,0
:
1,0
408
Makovice
204
1,0
:
0,0
161
119
0,0
:
1,0
150
118
1,0
:
0,0
97
Alfa team
397
2,0
:
3,0
429
Horečáci
130
0,0
:
1,0
187
133
1,0
:
0,0
122
Konečná Ivana[+12]
134
1,0
:
0,0
120
Pin Pals
394
3,0
:
2,0
392
STK
118
0,0
:
1,0
127
134
0,0
:
1,0
139
142
1,0
:
0,0
126
STK
467
4,0
:
1,0
417
Horečáci
169
1,0
:
0,0
119
155
0,0
:
1,0
164
143
1,0
:
0,0
134
Makovice
408
4,0
:
1,0
343
Alfa team
142
1,0
:
0,0
101
126
0,0
:
1,0
133
140
1,0
:
0,0
109
Konečná Ivana[+12]
Tak nějak
438
4,0
:
1,0
402
Pin Pals
171
1,0
:
0,0
144
114
0,0
:
1,0
135
153
1,0
:
0,0
123
Pin Pals
357
2,0
:
3,0
370
Alfa team
110
0,0
:
1,0
168
113
1,0
:
0,0
102
134
1,0
:
0,0
100
STK
455
4,0
:
1,0
382
Tak nějak
144
1,0
:
0,0
135
166
1,0
:
0,0
96
145
0,0
:
1,0
151
Makovice
378
0,0
:
5,0
406
Horečáci
149
0,0
:
1,0
155
111
0,0
:
1,0
131
118
0,0
:
1,0
120

Dnes se hraje

14:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
7. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite