Výběr ligy:

3. liga Liberec

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
UDVK
5
2392
468,80
18,0
2.
Harém
5
2288
441,60
15,0
3.
Utržený koule
5
2396
479,20
14,0
4.
Aréna team A
5
2241
448,20
11,0
5.
TMV
5
1885
369,00
10,0
6.
Ještěři
5
2013
402,60
7,0

Zápasy kola

Aréna team A
429
4,0
:
1,0
339
TMV
122
0,0
:
1,0
123
150
1,0
:
0,0
110
157
1,0
:
0,0
106
Utržený koule
436
1,0
:
4,0
479
UDVK
153
0,0
:
1,0
197
135
0,0
:
1,0
168
148
1,0
:
0,0
114
Ještěři
372
1,0
:
4,0
459
Harém
130
0,0
:
1,0
154
93
0,0
:
1,0
182
149
1,0
:
0,0
123
Krausová Iva[+8]
Utržený koule
536
4,0
:
1,0
458
Ještěři
187
0,0
:
1,0
195
136
1,0
:
0,0
117
213
1,0
:
0,0
146
UDVK
507
4,0
:
1,0
459
Aréna team A
188
1,0
:
0,0
147
146
0,0
:
1,0
155
173
1,0
:
0,0
157
Harém
429
1,0
:
4,0
444
TMV
157
0,0
:
1,0
170
152
1,0
:
0,0
146
Krausová Iva[+8]
120
0,0
:
1,0
128
TMV
380
0,0
:
5,0
478
Utržený koule
111
0,0
:
1,0
147
137
0,0
:
1,0
141
132
0,0
:
1,0
190
Aréna team A
433
1,0
:
4,0
499
Harém
145
0,0
:
1,0
181
140
0,0
:
1,0
173
148
1,0
:
0,0
145
Krausová Iva[+8]
UDVK
485
5,0
:
0,0
404
Ještěři
142
1,0
:
0,0
122
161
1,0
:
0,0
110
182
1,0
:
0,0
172
Harém
449
4,0
:
1,0
448
UDVK
155
1,0
:
0,0
130
160
1,0
:
0,0
124
Krausová Iva[+8]
134
0,0
:
1,0
194
Ještěři
322
1,0
:
4,0
331
TMV
84
0,0
:
1,0
120
93
0,0
:
1,0
118
145
1,0
:
0,0
93
Aréna team A
506
4,0
:
1,0
490
Utržený koule
176
1,0
:
0,0
175
162
1,0
:
0,0
137
168
0,0
:
1,0
178
Ještěři
457
4,0
:
1,0
414
Aréna team A
150
0,0
:
1,0
156
141
1,0
:
0,0
132
166
1,0
:
0,0
126
Harém
452
2,0
:
3,0
456
Utržený koule
160
1,0
:
0,0
159
172
1,0
:
0,0
121
Krausová Iva[+8]
120
0,0
:
1,0
176
TMV
391
1,0
:
4,0
473
UDVK
165
1,0
:
0,0
157
121
0,0
:
1,0
139
105
0,0
:
1,0
177

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
SBL Brno sk. 1Bowling Brno
18:00
SBL Brno sk. 2Bowling Brno
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga BPraha, Na Ovčíně
18:00
2. liga B JČXbowling Budějce
18:00
2. liga ChomutovStrikeland Chomutov
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
4. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
3. liga G PRGXbowling Žižkov
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu

Zítra se bude hrát

17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite