Výběr ligy:

3. liga G PRG

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
JAK
5
2527
497,40
16,5
2.
Semtamstrike
5
2531
495,00
15,0
3.
Unicorns
5
2679
535,80
13,0
4.
Drupol
5
2581
516,20
12,0
BMV
5
2539
507,80
12,0
6.
Pohodáři
5
2445
473,00
6,5

Zápasy kola

Unicorns
572
5,0
:
0,0
499
Pohodáři
182
1,0
:
0,0
166
Hron Leopold[+8]
166
1,0
:
0,0
163
224
1,0
:
0,0
170
BMV
476
3,0
:
2,0
474
Semtamstrike
151
0,0
:
1,0
191
144
0,0
:
1,0
161
181
1,0
:
0,0
122
Drupol
569
5,0
:
0,0
476
JAK
171
1,0
:
0,0
136
211
1,0
:
0,0
154
187
1,0
:
0,0
186
JAK
522
3,0
:
2,0
521
Semtamstrike
179
0,0
:
1,0
207
152
0,0
:
1,0
182
191
1,0
:
0,0
132
Pohodáři
504
1,0
:
4,0
550
BMV
Hron Leopold[+8]
157
1,0
:
0,0
133
157
0,0
:
1,0
180
190
0,0
:
1,0
237
Unicorns
596
4,0
:
1,0
516
Drupol
210
1,0
:
0,0
147
187
0,0
:
1,0
202
199
1,0
:
0,0
167
Semtamstrike
528
5,0
:
0,0
452
Unicorns
190
1,0
:
0,0
147
186
1,0
:
0,0
155
152
1,0
:
0,0
150
Drupol
498
2,0
:
3,0
505
Pohodáři
196
1,0
:
0,0
178
Hron Leopold[+8]
135
0,0
:
1,0
177
167
1,0
:
0,0
150
JAK
515
5,0
:
0,0
461
BMV
170
1,0
:
0,0
143
143
1,0
:
0,0
136
202
1,0
:
0,0
182
BMV
524
4,0
:
1,0
492
Drupol
155
0,0
:
1,0
189
191
1,0
:
0,0
155
178
1,0
:
0,0
148
Unicorns
482
0,0
:
5,0
525
JAK
165
0,0
:
1,0
199
148
0,0
:
1,0
151
169
0,0
:
1,0
175
Semtamstrike
525
4,0
:
1,0
461
Pohodáři
196
1,0
:
0,0
177
Hron Leopold[+8]
188
1,0
:
0,0
132
141
0,0
:
1,0
152
Pohodáři
476
1,5
:
3,5
489
JAK
Hron Leopold[+8]
165
1,0
:
0,0
129
152
0,0
:
1,0
201
159
0,5
:
0,5
159
Semtamstrike
483
2,0
:
3,0
506
Drupol
198
1,0
:
0,0
142
160
1,0
:
0,0
142
125
0,0
:
1,0
222
BMV
528
1,0
:
4,0
577
Unicorns
169
0,0
:
1,0
224
155
0,0
:
1,0
184
204
1,0
:
0,0
169

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
SBL Brno sk. 1Bowling Brno
18:00
SBL Brno sk. 2Bowling Brno
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga BPraha, Na Ovčíně
18:00
2. liga B JČXbowling Budějce
18:00
2. liga ChomutovStrikeland Chomutov
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
4. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
3. liga G PRGXbowling Žižkov
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu

Zítra se bude hrát

17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite