Výběr ligy:

3. liga E PRG

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Master Praha
5
2478
491,60
18,5
2.
Findlandia Team
5
2321
464,20
14,0
3.
Challenger
5
2532
498,40
13,0
Neřízená střela
5
2391
478,20
13,0
5.
ČTK
5
2410
478,00
8,5
6.
Be Happy
5
2448
489,60
8,0

Zápasy kola

Findlandia Team
436
4,0
:
1,0
425
Be Happy
146
1,0
:
0,0
128
121
0,0
:
1,0
151
169
1,0
:
0,0
146
Challenger
507
3,0
:
2,0
474
Master Praha
154
0,0
:
1,0
165
164
0,0
:
1,0
188
189
1,0
:
0,0
121
ČTK
506
1,0
:
4,0
526
Neřízená střela
132
0,0
:
1,0
181
163
0,0
:
1,0
191
Challenger
514
4,0
:
1,0
443
ČTK
169
1,0
:
0,0
141
198
1,0
:
0,0
125
147
0,0
:
1,0
177
Master Praha
514
4,0
:
1,0
478
Findlandia Team
151
0,0
:
1,0
190
180
1,0
:
0,0
141
183
1,0
:
0,0
147
Neřízená střela
536
4,0
:
1,0
509
Be Happy
219
1,0
:
0,0
201
177
1,0
:
0,0
131
140
0,0
:
1,0
177
Be Happy
538
4,0
:
1,0
499
Challenger
201
1,0
:
0,0
165
153
0,0
:
1,0
175
184
1,0
:
0,0
159
Findlandia Team
517
4,0
:
1,0
435
Neřízená střela
180
1,0
:
0,0
134
114
0,0
:
1,0
135
223
1,0
:
0,0
166
Master Praha
487
3,5
:
1,5
482
ČTK
175
1,0
:
0,0
148
149
0,0
:
1,0
171
163
0,5
:
0,5
163
Neřízená střela
416
0,0
:
5,0
449
Master Praha
159
0,0
:
1,0
167
110
0,0
:
1,0
125
147
0,0
:
1,0
157
ČTK
536
4,0
:
1,0
496
Be Happy
176
1,0
:
0,0
162
183
0,0
:
1,0
186
177
1,0
:
0,0
148
Findlandia Team
419
1,0
:
4,0
542
Challenger
128
0,0
:
1,0
177
129
0,0
:
1,0
207
162
1,0
:
0,0
158
ČTK
443
1,0
:
4,0
471
Findlandia Team
148
0,0
:
1,0
186
159
1,0
:
0,0
126
136
0,0
:
1,0
159
Neřízená střela
478
4,0
:
1,0
470
Challenger
149
1,0
:
0,0
145
158
1,0
:
0,0
146
171
0,0
:
1,0
179
Be Happy
480
1,0
:
4,0
554
Master Praha
187
1,0
:
0,0
161
150
0,0
:
1,0
223
143
0,0
:
1,0
170

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
SBL Brno sk. 1Bowling Brno
18:00
SBL Brno sk. 2Bowling Brno
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga BPraha, Na Ovčíně
18:00
2. liga B JČXbowling Budějce
18:00
2. liga ChomutovStrikeland Chomutov
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
4. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
3. liga G PRGXbowling Žižkov
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu

Zítra se bude hrát

17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite