Výběr ligy:

3. liga B PRG

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Odvaha
5
2465
493,00
15,0
2.
Ohláška závad
5
2495
499,00
14,5
3.
BUS TEAM
5
2541
500,20
14,0
Nic Moc
5
2463
473,40
14,0
5.
Kouzelníci
5
2346
461,20
9,0
6.
Unicorns
5
2297
459,40
8,5

Zápasy kola

Kouzelníci
502
1,0
:
4,0
513
Odvaha
204
1,0
:
0,0
178
148
0,0
:
1,0
164
150
0,0
:
1,0
171
BUS TEAM
486
3,0
:
2,0
460
Nic Moc
187
1,0
:
0,0
155
159
0,0
:
1,0
163
140
0,0
:
1,0
142
Unicorns
435
1,0
:
4,0
485
Ohláška závad
170
1,0
:
0,0
126
140
0,0
:
1,0
189
125
0,0
:
1,0
170
BUS TEAM
615
5,0
:
0,0
471
Unicorns
241
1,0
:
0,0
186
181
1,0
:
0,0
107
193
1,0
:
0,0
178
Nic Moc
502
3,0
:
2,0
496
Kouzelníci
171
0,0
:
1,0
181
140
0,0
:
1,0
152
191
1,0
:
0,0
163
Ohláška závad
512
3,5
:
1,5
463
Odvaha
190
1,0
:
0,0
139
170
0,5
:
0,5
170
152
0,0
:
1,0
154
Odvaha
507
2,0
:
3,0
523
BUS TEAM
151
0,0
:
1,0
191
159
1,0
:
0,0
147
197
1,0
:
0,0
185
Kouzelníci
481
1,0
:
4,0
486
Ohláška závad
177
1,0
:
0,0
138
144
0,0
:
1,0
172
160
0,0
:
1,0
176
Nic Moc
468
3,0
:
2,0
460
Unicorns
155
0,0
:
1,0
165
148
0,0
:
1,0
172
165
1,0
:
0,0
123
Ohláška závad
464
0,0
:
5,0
560
Nic Moc
108
0,0
:
1,0
162
169
0,0
:
1,0
197
187
0,0
:
1,0
201
Unicorns
433
1,5
:
3,5
466
Odvaha
176
1,0
:
0,0
143
161
0,5
:
0,5
161
96
0,0
:
1,0
162
Kouzelníci
415
4,0
:
1,0
392
BUS TEAM
161
1,0
:
0,0
154
136
1,0
:
0,0
107
118
0,0
:
1,0
131
Unicorns
498
4,0
:
1,0
452
Kouzelníci
159
1,0
:
0,0
138
165
1,0
:
0,0
137
174
0,0
:
1,0
177
Ohláška závad
548
3,0
:
2,0
525
BUS TEAM
160
0,0
:
1,0
211
223
1,0
:
0,0
131
165
0,0
:
1,0
183
Odvaha
516
4,0
:
1,0
473
Nic Moc
149
0,0
:
1,0
222
168
1,0
:
0,0
121
199
1,0
:
0,0
130

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
SBL Brno sk. 1Bowling Brno
18:00
SBL Brno sk. 2Bowling Brno
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga BPraha, Na Ovčíně
18:00
2. liga B JČXbowling Budějce
18:00
2. liga ChomutovStrikeland Chomutov
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
4. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
3. liga G PRGXbowling Žižkov
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu

Zítra se bude hrát

17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite