Výběr ligy:

2. liga SM

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
BK Opava
5
2605
517,00
17,0
2.
Havrani
5
2702
540,40
15,0
Molda Team
5
2471
492,60
15,0
4.
Fajno parta
5
2634
517,20
14,0
5.
Popeláři
5
2383
472,60
10,0
6.
Leonardo
5
2335
453,40
4,0

Zápasy kola

Leonardo
458
1,0
:
4,0
465
Popeláři
173
1,0
:
0,0
151
Adamec Petr[+4]
144
0,0
:
1,0
152
Pilchová Lenka[+12]
141
0,0
:
1,0
162
BK Opava
434
1,0
:
4,0
489
Molda Team
115
0,0
:
1,0
184
Filuš Jan[+4]
183
1,0
:
0,0
155
136
0,0
:
1,0
150
Havrani
589
4,0
:
1,0
512
Fajno parta
178
0,0
:
1,0
203
Stašová Eva[+8]
201
1,0
:
0,0
144
210
1,0
:
0,0
165
Fajno parta
538
4,0
:
1,0
496
Molda Team
207
1,0
:
0,0
178
Stašová Eva[+8]
174
0,0
:
1,0
205
157
1,0
:
0,0
113
Popeláři
469
0,0
:
5,0
572
BK Opava
Adamec Petr[+4]
195
0,0
:
1,0
215
142
0,0
:
1,0
146
Filuš Jan[+4]
132
0,0
:
1,0
211
Leonardo
429
0,0
:
5,0
550
Havrani
142
0,0
:
1,0
202
157
0,0
:
1,0
177
130
0,0
:
1,0
171
Molda Team
482
5,0
:
0,0
394
Leonardo
160
1,0
:
0,0
114
138
1,0
:
0,0
126
Pilchová Lenka[+12]
184
1,0
:
0,0
154
Havrani
548
4,0
:
1,0
491
Popeláři
168
0,0
:
1,0
173
Adamec Petr[+4]
175
1,0
:
0,0
167
205
1,0
:
0,0
151
Fajno parta
431
0,0
:
5,0
500
BK Opava
Stašová Eva[+8]
121
0,0
:
1,0
161
139
0,0
:
1,0
167
Filuš Jan[+4]
171
0,0
:
1,0
172
BK Opava
542
4,0
:
1,0
509
Havrani
156
0,0
:
1,0
174
Filuš Jan[+4]
192
1,0
:
0,0
190
194
1,0
:
0,0
145
Leonardo
492
0,0
:
5,0
610
Fajno parta
181
0,0
:
1,0
191
Pilchová Lenka[+12]
174
0,0
:
1,0
229
137
0,0
:
1,0
190
Stašová Eva[+8]
Molda Team
435
1,0
:
4,0
476
Popeláři
155
0,0
:
1,0
160
Adamec Petr[+4]
159
0,0
:
1,0
203
121
1,0
:
0,0
113
Popeláři
482
1,0
:
4,0
543
Fajno parta
Adamec Petr[+4]
193
1,0
:
0,0
155
143
0,0
:
1,0
188
Stašová Eva[+8]
146
0,0
:
1,0
200
Molda Team
569
4,0
:
1,0
506
Havrani
256
1,0
:
0,0
212
128
0,0
:
1,0
159
185
1,0
:
0,0
135
BK Opava
557
2,0
:
3,0
562
Leonardo
181
1,0
:
0,0
168
Filuš Jan[+4]
182
1,0
:
0,0
161
194
0,0
:
1,0
233

Dnes se hraje

10:00
SBL Frýdek-Místek sk. BBowling Jadran Frýdek Místek
14:00
SBL Frýdek-Místek sk. BBowling Jadran Frýdek Místek

Zítra se bude hrát

10:00
13:00
14:00
4. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek
19:00
8. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL