Výběr ligy:

2. liga A St. & JM STŘED

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
SK Skivelo
5
2756
539,20
17,0
BO-Import
5
2596
503,20
17,0
3.
3TÝM
5
2713
534,60
16,0
4.
Sedláci
5
2562
504,40
11,0
Padavky
5
2518
503,60
11,0
6.
Barum Team
5
2579
515,80
3,0

Zápasy kola

Barum Team
565
1,0
:
4,0
612
SK Skivelo
218
0,0
:
1,0
244
178
1,0
:
0,0
154
169
0,0
:
1,0
214
BO-Import
577
4,0
:
1,0
474
Sedláci
173
0,0
:
1,0
177
185
1,0
:
0,0
178
219
1,0
:
0,0
119
Padavky
529
1,0
:
4,0
541
3TÝM
157
0,0
:
1,0
178
207
1,0
:
0,0
193
165
0,0
:
1,0
170
3TÝM
503
3,0
:
2,0
479
Sedláci
177
1,0
:
0,0
133
148
0,0
:
1,0
155
178
0,0
:
1,0
191
SK Skivelo
521
4,0
:
1,0
492
BO-Import
154
0,0
:
1,0
189
191
1,0
:
0,0
158
176
1,0
:
0,0
145
Barum Team
489
0,0
:
5,0
560
Padavky
154
0,0
:
1,0
182
168
0,0
:
1,0
195
167
0,0
:
1,0
183
Sedláci
594
4,0
:
1,0
583
Barum Team
192
0,0
:
1,0
193
192
1,0
:
0,0
190
210
1,0
:
0,0
200
Padavky
526
1,0
:
4,0
549
SK Skivelo
150
0,0
:
1,0
202
234
1,0
:
0,0
192
142
0,0
:
1,0
155
3TÝM
536
2,0
:
3,0
563
BO-Import
182
1,0
:
0,0
180
168
0,0
:
1,0
201
186
1,0
:
0,0
182
BO-Import
459
5,0
:
0,0
371
Padavky
131
1,0
:
0,0
130
169
1,0
:
0,0
147
159
1,0
:
0,0
94
Barum Team
465
0,0
:
5,0
600
3TÝM
168
0,0
:
1,0
203
157
0,0
:
1,0
202
140
0,0
:
1,0
195
Sedláci
532
3,0
:
2,0
520
SK Skivelo
161
0,0
:
1,0
170
163
0,0
:
1,0
168
208
1,0
:
0,0
182
SK Skivelo
554
3,0
:
2,0
533
3TÝM
212
1,0
:
0,0
157
169
0,0
:
1,0
186
173
0,0
:
1,0
190
Sedláci
483
1,0
:
4,0
532
Padavky
157
0,0
:
1,0
171
179
1,0
:
0,0
150
147
0,0
:
1,0
211
BO-Import
505
4,0
:
1,0
477
Barum Team
160
1,0
:
0,0
153
162
0,0
:
1,0
167
183
1,0
:
0,0
157

Dnes se hraje

14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
15:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín

Zítra se bude hrát

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL