Výběr ligy:

10. liga Žižkov

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
1.PKSN
5
2746
534,00
24,0
2.
Standarty
5
2144
420,80
16,0
3.
Bystroočka
5
2129
425,80
15,0
4.
Happy Farmers
5
2111
422,20
12,0
5.
Happy Farmers B
5
1759
345,40
8,0
6.
Tanečníci
5
0
0,00
0,0

Zápasy kola

Happy Farmers
409
0,0
:
5,0
484
Bystroočka
140
0,0
:
1,0
158
133
0,0
:
1,0
137
136
0,0
:
1,0
189
Happy Farmers B
375
0,0
:
5,0
545
1.PKSN
134
0,0
:
1,0
191
127
0,0
:
1,0
140
114
0,0
:
1,0
214
Černá Pavla[+8]
Tanečníci
0
0,0
:
5,0
476
Standarty
:
1,0
157
:
1,0
154
:
1,0
165
Standarty
466
1,0
:
4,0
523
1.PKSN
183
0,0
:
1,0
209
129
0,0
:
1,0
170
Černá Pavla[+8]
154
1,0
:
0,0
144
Bystroočka
356
4,0
:
1,0
343
Happy Farmers B
106
0,0
:
1,0
128
113
1,0
:
0,0
101
137
1,0
:
0,0
114
Happy Farmers
481
5,0
:
0,0
0
Tanečníci
172
1,0
:
153
1,0
:
156
1,0
:
1.PKSN
541
5,0
:
0,0
448
Happy Farmers
Černá Pavla[+8]
203
1,0
:
0,0
125
176
1,0
:
0,0
171
Sůva Jan[+4]
162
1,0
:
0,0
152
Tanečníci
0
0,0
:
5,0
463
Bystroočka
:
1,0
132
:
1,0
188
:
1,0
143
Standarty
391
5,0
:
0,0
290
Happy Farmers B
112
1,0
:
0,0
102
142
1,0
:
0,0
76
137
1,0
:
0,0
112
Happy Farmers B
376
5,0
:
0,0
0
Tanečníci
124
1,0
:
123
1,0
:
129
1,0
:
Happy Farmers
396
4,0
:
1,0
375
Standarty
115
1,0
:
0,0
107
114
0,0
:
1,0
146
167
1,0
:
0,0
122
1.PKSN
613
5,0
:
0,0
438
Bystroočka
231
1,0
:
0,0
129
Sůva Jan[+4]
176
1,0
:
0,0
139
Černá Pavla[+8]
206
1,0
:
0,0
170
Bystroočka
388
1,0
:
4,0
436
Standarty
117
0,0
:
1,0
151
150
0,0
:
1,0
174
121
1,0
:
0,0
111
1.PKSN
524
5,0
:
0,0
0
Tanečníci
176
1,0
:
Černá Pavla[+8]
166
1,0
:
Sůva Jan[+4]
182
1,0
:
Happy Farmers B
375
2,0
:
3,0
377
Happy Farmers
106
0,0
:
1,0
124
130
1,0
:
0,0
120
139
1,0
:
0,0
133

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
SBL Brno sk. 1Bowling Brno
18:00
SBL Brno sk. 2Bowling Brno
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga BPraha, Na Ovčíně
18:00
2. liga B JČXbowling Budějce
18:00
2. liga ChomutovStrikeland Chomutov
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
4. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
3. liga G PRGXbowling Žižkov
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu

Zítra se bude hrát

17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite