Výběr ligy:

1. liga C západ SČ

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Pohodáři z Boru
5
2726
545,20
21,0
2.
Strong team
5
2570
514,00
15,0
3.
Námořníci
5
2472
494,40
13,0
4.
Kosáci
5
2357
455,40
12,0
5.
Tigers
5
2529
497,80
11,0
6.
Roz-Ruch
5
2202
432,40
3,0

Zápasy kola

Námořníci
463
0,0
:
5,0
540
Pohodáři z Boru
160
0,0
:
1,0
163
141
0,0
:
1,0
205
162
0,0
:
1,0
172
Kosáci
539
5,0
:
0,0
452
Roz-Ruch
180
1,0
:
0,0
179
180
1,0
:
0,0
130
Chudoba Josef[+4]
179
1,0
:
0,0
143
Kubát Jiří[+4]
Tigers
542
4,0
:
1,0
515
Strong team
186
1,0
:
0,0
173
217
1,0
:
0,0
174
139
0,0
:
1,0
168
Roz-Ruch
369
0,0
:
5,0
558
Pohodáři z Boru
146
0,0
:
1,0
194
Chudoba Josef[+4]
105
0,0
:
1,0
169
Kubát Jiří[+4]
118
0,0
:
1,0
195
Strong team
530
4,0
:
1,0
423
Kosáci
154
0,0
:
1,0
167
206
1,0
:
0,0
138
170
1,0
:
0,0
118
Tigers
479
0,0
:
5,0
579
Námořníci
165
0,0
:
1,0
179
156
0,0
:
1,0
158
158
0,0
:
1,0
242
Kosáci
487
4,0
:
1,0
486
Tigers
180
1,0
:
0,0
174
149
1,0
:
0,0
123
158
0,0
:
1,0
189
Pohodáři z Boru
570
3,0
:
2,0
530
Strong team
163
0,0
:
1,0
180
193
0,0
:
1,0
202
214
1,0
:
0,0
148
Námořníci
470
3,0
:
2,0
466
Roz-Ruch
181
1,0
:
0,0
116
155
0,0
:
1,0
176
Chudoba Josef[+4]
134
0,0
:
1,0
174
Kubát Jiří[+4]
Tigers
525
1,0
:
4,0
548
Pohodáři z Boru
206
1,0
:
0,0
164
168
0,0
:
1,0
170
151
0,0
:
1,0
214
Roz-Ruch
476
1,0
:
4,0
493
Strong team
153
1,0
:
0,0
122
Chudoba Josef[+4]
153
0,0
:
1,0
180
Kubát Jiří[+4]
170
0,0
:
1,0
191
Námořníci
496
4,0
:
1,0
468
Kosáci
163
0,0
:
1,0
169
173
1,0
:
0,0
172
160
1,0
:
0,0
127
Pohodáři z Boru
510
4,0
:
1,0
440
Kosáci
166
0,0
:
1,0
197
176
1,0
:
0,0
107
168
1,0
:
0,0
136
Roz-Ruch
439
0,0
:
5,0
497
Tigers
142
0,0
:
1,0
145
Chudoba Josef[+4]
161
0,0
:
1,0
183
Kubát Jiří[+4]
136
0,0
:
1,0
169
Strong team
502
4,0
:
1,0
464
Námořníci
185
1,0
:
0,0
154
146
1,0
:
0,0
138
171
0,0
:
1,0
172

Dnes se hraje

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
3.liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
1. liga B SMSKY Bowling
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
19:00
19:00
1. liga B JČCampus Bowling
19:00
1. liga B PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga D PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga D PRGXbowling Strašnice
19:00
6. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL