Výběr ligy:

1. liga A západ SČ

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Windfall
6
3010
501,67
21,0
2.
Admi BC
6
3075
512,50
19,0
3.
Stará Garda B
6
2894
462,33
17,5
4.
Lucky Team
6
2966
486,33
17,0
5.
Strikeland
6
3065
510,83
16,0
Sokolíci
6
2868
455,33
16,0
7.
Bombarďáci
6
3050
508,33
14,0
8.
Strikeland Junior
6
2754
448,33
13,0
9.
Neřízený střely
6
2746
449,67
10,5
10.
Stará Garda A
6
2696
433,33
6,0

Zápasy kola

Admi BC
506
4,0
:
1,0
464
Sokolíci
187
1,0
:
0,0
132
171
1,0
:
0,0
166
148
0,0
:
1,0
166
Strikeland
465
4,0
:
1,0
435
Strikeland Junior
139
0,0
:
1,0
168
169
1,0
:
0,0
119
157
1,0
:
0,0
148
Stará Garda A
481
3,0
:
2,0
471
Stará Garda B
147
0,0
:
1,0
153
163
0,0
:
1,0
192
171
1,0
:
0,0
126
Host Miroslav[+4]
Bombarďáci
512
1,0
:
4,0
558
Lucky Team
153
0,0
:
1,0
177
187
0,0
:
1,0
213
172
1,0
:
0,0
168
Neřízený střely
422
0,0
:
5,0
541
Windfall
131
0,0
:
1,0
148
123
0,0
:
1,0
200
Forman Jiří[+8]
168
0,0
:
1,0
193
Lucky Team
428
4,0
:
1,0
417
Neřízený střely
159
1,0
:
0,0
130
152
1,0
:
0,0
130
117
0,0
:
1,0
157
Forman Jiří[+8]
Sokolíci
455
1,0
:
4,0
480
Windfall
Mrviš Dušan[+8]
131
0,0
:
1,0
139
136
0,0
:
1,0
168
188
1,0
:
0,0
173
Admi BC
498
1,0
:
4,0
520
Strikeland
202
1,0
:
0,0
165
152
0,0
:
1,0
176
144
0,0
:
1,0
179
Strikeland Junior
474
5,0
:
0,0
413
Stará Garda A
166
1,0
:
0,0
156
Bulová Eliška[+16]
173
1,0
:
0,0
127
135
1,0
:
0,0
130
Stará Garda B
551
5,0
:
0,0
414
Bombarďáci
204
1,0
:
0,0
124
183
1,0
:
0,0
158
Host Miroslav[+4]
164
1,0
:
0,0
132
Stará Garda A
426
0,0
:
5,0
530
Admi BC
147
0,0
:
1,0
197
157
0,0
:
1,0
166
122
0,0
:
1,0
167
Neřízený střely
477
3,5
:
1,5
475
Stará Garda B
177
1,0
:
0,0
158
151
0,0
:
1,0
168
Forman Jiří[+8]
149
0,5
:
0,5
149
Host Miroslav[+4]
Bombarďáci
479
1,0
:
4,0
500
Strikeland Junior
161
0,0
:
1,0
178
166
1,0
:
0,0
152
152
0,0
:
1,0
170
Bulová Eliška[+16]
Strikeland
496
0,0
:
5,0
517
Sokolíci
177
0,0
:
1,0
180
156
0,0
:
1,0
166
163
0,0
:
1,0
171
Windfall
499
3,0
:
2,0
486
Lucky Team
174
0,0
:
1,0
208
144
0,0
:
1,0
152
181
1,0
:
0,0
126
Stará Garda B
410
1,0
:
4,0
488
Windfall
144
1,0
:
0,0
130
157
0,0
:
1,0
185
Host Miroslav[+4]
109
0,0
:
1,0
173
Admi BC
479
1,0
:
4,0
552
Bombarďáci
181
0,0
:
1,0
184
194
1,0
:
0,0
191
104
0,0
:
1,0
177
Sokolíci
493
4,0
:
1,0
489
Lucky Team
190
1,0
:
0,0
149
Mrviš Dušan[+8]
171
1,0
:
0,0
124
132
0,0
:
1,0
216
Strikeland Junior
463
2,0
:
3,0
468
Neřízený střely
177
1,0
:
0,0
165
136
0,0
:
1,0
168
Bulová Eliška[+16]
150
1,0
:
0,0
135
Forman Jiří[+8]
Strikeland
569
4,0
:
1,0
466
Stará Garda A
165
0,0
:
1,0
178
206
1,0
:
0,0
157
198
1,0
:
0,0
131
Stará Garda A
442
1,0
:
4,0
471
Sokolíci
169
1,0
:
0,0
125
Mrviš Dušan[+8]
130
0,0
:
1,0
159
143
0,0
:
1,0
187
Windfall
516
4,0
:
1,0
421
Strikeland Junior
144
0,0
:
1,0
153
188
1,0
:
0,0
165
184
1,0
:
0,0
103
Neřízený střely
477
1,0
:
4,0
557
Admi BC
140
0,0
:
1,0
233
142
0,0
:
1,0
174
Forman Jiří[+8]
195
1,0
:
0,0
150
Bombarďáci
576
4,0
:
1,0
529
Strikeland
233
1,0
:
0,0
200
158
0,0
:
1,0
169
185
1,0
:
0,0
160
Lucky Team
450
1,0
:
4,0
500
Stará Garda B
143
0,0
:
1,0
161
137
0,0
:
1,0
178
170
1,0
:
0,0
161
Host Miroslav[+4]
Strikeland Junior
461
0,0
:
5,0
555
Lucky Team
166
0,0
:
1,0
181
131
0,0
:
1,0
181
Bulová Eliška[+16]
164
0,0
:
1,0
193
Strikeland
486
3,0
:
2,0
485
Neřízený střely
151
0,0
:
1,0
157
169
0,0
:
1,0
170
166
1,0
:
0,0
158
Forman Jiří[+8]
Stará Garda A
468
1,0
:
4,0
517
Bombarďáci
148
0,0
:
1,0
215
174
1,0
:
0,0
143
146
0,0
:
1,0
159
Sokolíci
468
1,0
:
4,0
487
Stará Garda B
126
0,0
:
1,0
153
150
0,0
:
1,0
204
192
1,0
:
0,0
130
Host Miroslav[+4]
Admi BC
505
4,0
:
1,0
486
Windfall
194
1,0
:
0,0
156
181
1,0
:
0,0
152
130
0,0
:
1,0
178

Dnes se hraje

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
3.liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
1. liga B SMSKY Bowling
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
19:00
19:00
1. liga B JČCampus Bowling
19:00
1. liga B PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga D PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga D PRGXbowling Strašnice
19:00
6. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL