Výběr ligy:

1. liga A západ SČ

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Strikeland
5
2900
580,00
23,0
2.
Admi BC
5
3029
605,80
20,0
Windfall
5
2643
528,60
20,0
4.
Stará Garda A
5
2929
569,80
18,0
5.
Strikeland Junior
5
2846
553,20
15,0
6.
Mashiny
5
2637
503,40
13,0
7.
Neřízený střely
5
2659
523,80
9,0
8.
Náhoďáci
5
2629
525,80
7,0
Lucky Team
5
2553
502,60
7,0
Holota
5
2420
468,00
7,0
11.
Bombarďáci
5
2365
465,00
6,0
12.
Stará Garda B
5
2465
485,00
5,0

Zápasy kola

Holota
471
0,0
:
5,0
630
Stará Garda A
176
0,0
:
1,0
235
Holá Miroslava[+12]
155
0,0
:
1,0
190
Holý Luděk[+4]
140
0,0
:
1,0
205
Windfall
494
4,0
:
1,0
470
Bombarďáci
141
1,0
:
0,0
139
Maxová Ivana[+8]
179
0,0
:
1,0
184
174
1,0
:
0,0
147
Strikeland
611
4,0
:
1,0
515
Strikeland Junior
192
1,0
:
0,0
162
204
0,0
:
1,0
205
215
1,0
:
0,0
148
Admi BC
600
5,0
:
0,0
455
Lucky Team
191
1,0
:
0,0
160
228
1,0
:
0,0
129
181
1,0
:
0,0
166
Mashiny
455
1,0
:
4,0
514
Neřízený střely
127
0,0
:
1,0
169
168
1,0
:
0,0
151
160
0,0
:
1,0
194
Forman Jiří[+8]
Náhoďáci
540
1,0
:
4,0
560
Stará Garda B
160
0,0
:
1,0
183
201
0,0
:
1,0
224
179
1,0
:
0,0
153
Host Miroslav[+4]
Náhoďáci
485
1,0
:
4,0
508
Holota
149
0,0
:
1,0
160
172
1,0
:
0,0
161
Holá Miroslava[+12]
164
0,0
:
1,0
187
Holý Luděk[+4]
Stará Garda B
485
0,0
:
5,0
584
Mashiny
157
0,0
:
1,0
210
179
0,0
:
1,0
198
Host Miroslav[+4]
149
0,0
:
1,0
176
Neřízený střely
492
1,0
:
4,0
615
Admi BC
144
1,0
:
0,0
141
167
0,0
:
1,0
236
Forman Jiří[+8]
181
0,0
:
1,0
238
Lucky Team
501
0,0
:
5,0
588
Strikeland
171
0,0
:
1,0
204
152
0,0
:
1,0
168
178
0,0
:
1,0
216
Strikeland Junior
544
1,0
:
4,0
551
Windfall
Bulová Eliška[+16]
195
0,0
:
1,0
210
147
0,0
:
1,0
160
202
1,0
:
0,0
181
Bombarďáci
435
0,0
:
5,0
566
Stará Garda A
Maxová Ivana[+8]
146
0,0
:
1,0
187
132
0,0
:
1,0
185
157
0,0
:
1,0
194
Stará Garda A
532
1,0
:
4,0
543
Strikeland Junior
206
1,0
:
0,0
185
Bulová Eliška[+16]
147
0,0
:
1,0
149
179
0,0
:
1,0
209
Lucky Team
539
1,0
:
4,0
556
Windfall
190
1,0
:
0,0
153
170
0,0
:
1,0
194
179
0,0
:
1,0
209
Strikeland
552
4,0
:
1,0
551
Neřízený střely
187
1,0
:
0,0
175
175
0,0
:
1,0
192
190
1,0
:
0,0
184
Forman Jiří[+8]
Stará Garda B
458
0,0
:
5,0
636
Admi BC
153
0,0
:
1,0
189
163
0,0
:
1,0
243
Host Miroslav[+4]
142
0,0
:
1,0
204
Holota
488
1,0
:
4,0
496
Bombarďáci
168
1,0
:
0,0
123
Maxová Ivana[+8]
Holá Miroslava[+12]
151
0,0
:
1,0
202
Holý Luděk[+4]
169
0,0
:
1,0
171
Mashiny
529
4,0
:
1,0
475
Náhoďáci
187
1,0
:
0,0
144
157
0,0
:
1,0
162
185
1,0
:
0,0
169
Admi BC
556
1,0
:
4,0
598
Náhoďáci
223
1,0
:
0,0
182
154
0,0
:
1,0
198
179
0,0
:
1,0
218
Mashiny
492
3,0
:
2,0
475
Holota
178
1,0
:
0,0
139
157
0,0
:
1,0
174
Holá Miroslava[+12]
157
0,0
:
1,0
162
Holý Luděk[+4]
Strikeland Junior
644
4,0
:
1,0
492
Bombarďáci
Bulová Eliška[+16]
215
1,0
:
0,0
140
Maxová Ivana[+8]
217
1,0
:
0,0
118
212
0,0
:
1,0
234
Neřízený střely
473
1,0
:
4,0
539
Windfall
140
0,0
:
1,0
153
143
0,0
:
1,0
221
Forman Jiří[+8]
190
1,0
:
0,0
165
Stará Garda B
473
0,0
:
5,0
527
Strikeland
160
0,0
:
1,0
195
194
0,0
:
1,0
203
Host Miroslav[+4]
119
0,0
:
1,0
129
Stará Garda A
571
4,0
:
1,0
494
Lucky Team
183
0,0
:
1,0
185
144
1,0
:
0,0
139
244
1,0
:
0,0
170
Bombarďáci
472
0,0
:
5,0
564
Lucky Team
Maxová Ivana[+8]
130
0,0
:
1,0
178
175
0,0
:
1,0
208
167
0,0
:
1,0
178
Stará Garda A
630
3,0
:
2,0
629
Neřízený střely
245
1,0
:
0,0
209
157
0,0
:
1,0
175
228
0,0
:
1,0
245
Forman Jiří[+8]
Windfall
503
4,0
:
1,0
489
Stará Garda B
172
0,5
:
0,5
172
159
0,5
:
0,5
159
172
1,0
:
0,0
158
Host Miroslav[+4]
Strikeland
622
5,0
:
0,0
531
Náhoďáci
202
1,0
:
0,0
178
211
1,0
:
0,0
196
209
1,0
:
0,0
157
Admi BC
622
5,0
:
0,0
577
Mashiny
212
1,0
:
0,0
198
212
1,0
:
0,0
201
198
1,0
:
0,0
178
Holota
478
0,0
:
5,0
600
Strikeland Junior
140
0,0
:
1,0
159
Holá Miroslava[+12]
183
0,0
:
1,0
223
Holý Luděk[+4]
155
0,0
:
1,0
218

Dnes se hraje

10:00
SBL Frýdek-Místek sk. BBowling Jadran Frýdek Místek
14:00
SBL Frýdek-Místek sk. BBowling Jadran Frýdek Místek

Zítra se bude hrát

10:00
13:00
14:00
4. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek
19:00
8. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL