Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. B

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Strikeland junior
7
4039
535,00
34,0
2.
Bowlingjunior Plzeň A
7
3703
515,00
27,0
3.
BC Benedikt Most
7
3675
513,57
26,0
4.
BC Obex Most
7
3455
451,57
19,0
5.
Bowlingjunior Plzeň B
7
3112
389,57
16,0
6.
DDM Třemošná
7
3053
396,14
10,0
7.
BC Lucerna Plzeň
7
2590
304,29
8,0
8.
Bowling Rokycany
7
0
0,00
0,0

Zápasy kola

Strikeland junior
592
5,0
:
0,0
0
Bowling Rokycany
Musil Matěj[+6]
216
1,0
:
230
1,0
:
Bulová Eliška[+28]
146
1,0
:
BC Benedikt Most
468
5,0
:
0,0
336
BC Lucerna Plzeň
Hašek Daniel[+8]
128
1,0
:
0,0
90
Čížek Matěj[+30]
163
1,0
:
0,0
105
Wanka Matyáš[+15]
Rejč Libor[+2]
177
1,0
:
0,0
141
Rácová Julie[+28]
BC Obex Most
518
5,0
:
0,0
403
Bowlingjunior Plzeň B
161
1,0
:
0,0
114
Rejthar Jakub[+10]
Rak Tadeáš[+30]
195
1,0
:
0,0
142
Král Karel[+15]
John Denis[+8]
162
1,0
:
0,0
147
DDM Třemošná
424
1,0
:
4,0
476
Bowlingjunior Plzeň A
Horoško Adam[+25]
151
0,0
:
1,0
157
Vacík Matěj[+8]
Horoško Roman[+15]
114
0,0
:
1,0
175
Lencéš Petr[+4]
159
1,0
:
0,0
144
Bowlingjunior Plzeň B
466
0,0
:
5,0
482
Bowlingjunior Plzeň A
136
0,0
:
1,0
142
Rejthar Jakub[+10]
165
0,0
:
1,0
171
Vacík Matěj[+8]
Král Karel[+15]
165
0,0
:
1,0
169
Lencéš Petr[+4]
BC Obex Most
498
4,0
:
1,0
477
DDM Třemošná
Rak Tadeáš[+30]
157
0,0
:
1,0
165
Horoško Roman[+15]
John Denis[+8]
147
1,0
:
0,0
142
Horoško Adam[+25]
194
1,0
:
0,0
170
Bowling Rokycany
0
0,0
:
5,0
335
BC Lucerna Plzeň
:
1,0
87
Čížek Matěj[+30]
:
1,0
108
Zajíček Adam[+25]
:
1,0
140
Vítovec David[+15]
Strikeland junior
558
4,0
:
1,0
517
BC Benedikt Most
Musil Matěj[+6]
196
1,0
:
0,0
192
Rejč Libor[+2]
188
1,0
:
0,0
140
Jeníček Jan[+6]
Bulová Eliška[+28]
174
0,0
:
1,0
185
BC Obex Most
535
5,0
:
0,0
331
BC Lucerna Plzeň
220
1,0
:
0,0
127
Rácová Julie[+28]
John Denis[+8]
160
1,0
:
0,0
104
Zajíček Adam[+25]
Rak Tadeáš[+30]
155
1,0
:
0,0
100
Vítovec David[+15]
Strikeland junior
571
5,0
:
0,0
504
Bowlingjunior Plzeň A
Musil Matěj[+6]
198
1,0
:
0,0
184
Vacík Matěj[+8]
179
1,0
:
0,0
168
Bulová Eliška[+28]
194
1,0
:
0,0
152
Lencéš Petr[+4]
DDM Třemošná
440
0,0
:
5,0
547
BC Benedikt Most
Horoško Adam[+25]
130
0,0
:
1,0
153
Hašek Daniel[+8]
Horoško Roman[+15]
128
0,0
:
1,0
199
Jeníček Jan[+6]
182
0,0
:
1,0
195
Rejč Libor[+2]
Bowling Rokycany
0
0,0
:
5,0
427
Bowlingjunior Plzeň B
:
1,0
142
:
1,0
159
Rejthar Jakub[+10]
:
1,0
126
BC Benedikt Most
459
3,0
:
2,0
455
Bowlingjunior Plzeň B
Hašek Daniel[+8]
118
0,0
:
1,0
181
200
1,0
:
0,0
127
Král Karel[+15]
Jeníček Jan[+6]
141
0,0
:
1,0
147
DDM Třemošná
476
5,0
:
0,0
0
Bowling Rokycany
Horoško Adam[+25]
122
1,0
:
Horoško Roman[+15]
183
1,0
:
171
1,0
:
Strikeland junior
550
5,0
:
0,0
476
BC Obex Most
Musil Matěj[+6]
134
1,0
:
0,0
112
John Denis[+8]
212
1,0
:
0,0
209
Bulová Eliška[+28]
204
1,0
:
0,0
155
Rak Tadeáš[+30]
Bowlingjunior Plzeň A
571
5,0
:
0,0
333
BC Lucerna Plzeň
154
1,0
:
0,0
113
Wanka Matyáš[+15]
Vacík Matěj[+8]
203
1,0
:
0,0
114
Rácová Julie[+28]
Lencéš Petr[+4]
214
1,0
:
0,0
106
Vítovec David[+15]
DDM Třemošná
403
0,0
:
5,0
607
Strikeland junior
Horoško Adam[+25]
97
0,0
:
1,0
241
Horoško Roman[+15]
161
0,0
:
1,0
173
Musil Matěj[+6]
145
0,0
:
1,0
193
Bulová Eliška[+28]
BC Lucerna Plzeň
397
0,0
:
5,0
431
Bowlingjunior Plzeň B
Vítovec David[+15]
127
0,0
:
1,0
128
Král Karel[+15]
Wanka Matyáš[+15]
106
0,0
:
1,0
138
Rejthar Jakub[+10]
Zajíček Adam[+25]
164
0,0
:
1,0
165
BC Benedikt Most
554
2,0
:
3,0
572
Bowlingjunior Plzeň A
Jeníček Jan[+6]
203
1,0
:
0,0
196
190
1,0
:
0,0
164
Lencéš Petr[+4]
Rejč Libor[+2]
161
0,0
:
1,0
212
Vacík Matěj[+8]
BC Obex Most
495
5,0
:
0,0
0
Bowling Rokycany
178
1,0
:
Rak Tadeáš[+30]
172
1,0
:
John Denis[+8]
145
1,0
:
Bowling Rokycany
0
0,0
:
5,0
537
BC Benedikt Most
:
1,0
229
Rejč Libor[+2]
:
1,0
183
Jeníček Jan[+6]
:
1,0
125
Hašek Daniel[+8]
Bowlingjunior Plzeň A
549
5,0
:
0,0
488
BC Obex Most
181
1,0
:
0,0
176
Rak Tadeáš[+30]
Vacík Matěj[+8]
183
1,0
:
0,0
142
John Denis[+8]
Lencéš Petr[+4]
185
1,0
:
0,0
170
BC Lucerna Plzeň
400
0,0
:
5,0
575
Strikeland junior
Vítovec David[+15]
160
0,0
:
1,0
197
Musil Matěj[+6]
Zajíček Adam[+25]
131
0,0
:
1,0
212
Rácová Julie[+28]
109
0,0
:
1,0
166
Bulová Eliška[+28]
Bowlingjunior Plzeň B
445
4,0
:
1,0
418
DDM Třemošná
144
1,0
:
0,0
115
Horoško Roman[+15]
Rejthar Jakub[+10]
131
0,0
:
1,0
134
Horoško Adam[+25]
Král Karel[+15]
170
1,0
:
0,0
169
BC Lucerna Plzeň
458
3,0
:
2,0
415
DDM Třemošná
Zajíček Adam[+25]
138
0,0
:
1,0
141
Horoško Adam[+25]
Rácová Julie[+28]
143
0,0
:
1,0
155
Horoško Roman[+15]
Vítovec David[+15]
177
1,0
:
0,0
119
Bowlingjunior Plzeň B
485
0,0
:
5,0
586
Strikeland junior
161
0,0
:
1,0
233
Rejthar Jakub[+10]
167
0,0
:
1,0
173
Bulová Eliška[+28]
157
0,0
:
1,0
180
Musil Matěj[+6]
Bowlingjunior Plzeň A
549
5,0
:
0,0
0
Bowling Rokycany
213
1,0
:
Vacík Matěj[+8]
169
1,0
:
Lencéš Petr[+4]
167
1,0
:
BC Benedikt Most
593
5,0
:
0,0
445
BC Obex Most
Jeníček Jan[+6]
210
1,0
:
0,0
110
John Denis[+8]
190
1,0
:
0,0
173
Rejč Libor[+2]
193
1,0
:
0,0
162
Rak Tadeáš[+30]

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL