Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. B

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Bowlingjunior Plzeň A
7
3881
538,43
31,0
2.
Strikeland junior
7
4127
545,57
28,0
3.
BC Benedikt Most
7
3604
504,86
24,0
4.
DDM Třemošná
7
3112
432,57
15,0
BC Lucerna Plzeň
7
2995
367,29
15,0
6.
BC Obex Most
7
3039
392,14
10,0
Bowling Rokycany
7
3035
342,29
10,0
8.
Bowlingjunior Plzeň B
7
3038
378,71
7,0

Zápasy kola

Bowlingjunior Plzeň B
417
1,0
:
4,0
443
BC Lucerna Plzeň
187
1,0
:
0,0
126
Rácová Julie[+28]
Krýda Petr[+15]
103
0,0
:
1,0
155
Vítovec David[+15]
127
0,0
:
1,0
162
Bowling Rokycany
459
0,0
:
5,0
634
Strikeland junior
Otec Jan[+35]
182
0,0
:
1,0
201
Bula Martin[+8]
Bradáč Jan[+25]
136
0,0
:
1,0
249
Bradáč Vítek[+15]
141
0,0
:
1,0
184
Bulová Eliška[+28]
BC Benedikt Most
508
5,0
:
0,0
451
BC Obex Most
Hašek Daniel[+8]
185
1,0
:
0,0
159
Rak Tadeáš[+30]
Rejč Libor[+2]
171
1,0
:
0,0
164
John Denis[+8]
152
1,0
:
0,0
128
DDM Třemošná
464
1,0
:
4,0
550
Bowlingjunior Plzeň A
145
0,0
:
1,0
186
Lencéš Petr[+4]
107
0,0
:
1,0
177
Míka Adam[+4]
212
1,0
:
0,0
187
Vacík Matěj[+8]
BC Obex Most
432
1,0
:
4,0
553
Bowlingjunior Plzeň A
Rak Tadeáš[+30]
101
0,0
:
1,0
217
Vacík Matěj[+8]
John Denis[+8]
136
0,0
:
1,0
176
Míka Adam[+4]
195
1,0
:
0,0
160
Lencéš Petr[+4]
BC Benedikt Most
514
4,0
:
1,0
483
DDM Třemošná
Hašek Daniel[+8]
186
0,0
:
1,0
204
Rejč Libor[+2]
173
1,0
:
0,0
156
155
1,0
:
0,0
123
BC Lucerna Plzeň
416
0,0
:
5,0
687
Strikeland junior
Zajíček Adam[+25]
124
0,0
:
1,0
226
Bula Martin[+8]
153
0,0
:
1,0
274
Vítovec David[+15]
139
0,0
:
1,0
187
Bulová Eliška[+28]
Bowlingjunior Plzeň B
451
1,0
:
4,0
490
Bowling Rokycany
134
0,0
:
1,0
174
Bradáč Vítek[+15]
Rejthar Jakub[+10]
177
1,0
:
0,0
159
Otec Jan[+35]
140
0,0
:
1,0
157
Bradáč Jan[+25]
BC Benedikt Most
501
0,0
:
5,0
613
Strikeland junior
Hašek Daniel[+8]
154
0,0
:
1,0
201
Bula Martin[+8]
Rejč Libor[+2]
196
0,0
:
1,0
251
151
0,0
:
1,0
161
Bulová Eliška[+28]
Bowlingjunior Plzeň B
432
0,0
:
5,0
569
Bowlingjunior Plzeň A
Rejthar Jakub[+10]
140
0,0
:
1,0
182
Vacík Matěj[+8]
Krýda Petr[+15]
149
0,0
:
1,0
219
Míka Adam[+4]
143
0,0
:
1,0
168
Lencéš Petr[+4]
DDM Třemošná
450
3,0
:
2,0
443
Bowling Rokycany
130
0,0
:
1,0
178
Otec Jan[+35]
140
0,0
:
1,0
147
Bradáč Jan[+25]
180
1,0
:
0,0
118
Bradáč Vítek[+15]
BC Lucerna Plzeň
420
4,0
:
1,0
411
BC Obex Most
Vítovec David[+15]
130
1,0
:
0,0
126
John Denis[+8]
Rácová Julie[+28]
117
0,0
:
1,0
162
173
1,0
:
0,0
123
Rak Tadeáš[+30]
Bowling Rokycany
443
1,0
:
4,0
509
BC Obex Most
Otec Jan[+35]
178
1,0
:
0,0
159
Bradáč Jan[+25]
147
0,0
:
1,0
212
Rak Tadeáš[+30]
Bradáč Vítek[+15]
118
0,0
:
1,0
138
John Denis[+8]
DDM Třemošná
432
1,0
:
4,0
436
BC Lucerna Plzeň
180
1,0
:
0,0
158
Vítovec David[+15]
153
0,0
:
1,0
176
99
0,0
:
1,0
102
Wanka Matyáš[+15]
Bowlingjunior Plzeň B
393
0,0
:
5,0
448
BC Benedikt Most
Krýda Petr[+15]
118
0,0
:
1,0
138
Hašek Daniel[+8]
Rejthar Jakub[+10]
128
0,0
:
1,0
161
Rejč Libor[+2]
147
0,0
:
1,0
149
Bowlingjunior Plzeň A
654
4,0
:
1,0
583
Strikeland junior
Vacík Matěj[+8]
252
1,0
:
0,0
225
Bula Martin[+8]
Lencéš Petr[+4]
194
0,0
:
1,0
195
Míka Adam[+4]
208
1,0
:
0,0
163
Bulová Eliška[+28]
DDM Třemošná
444
4,0
:
1,0
362
Bowlingjunior Plzeň B
157
1,0
:
0,0
126
175
1,0
:
0,0
112
112
0,0
:
1,0
124
Krýda Petr[+15]
Strikeland junior
527
5,0
:
0,0
349
BC Obex Most
Bula Martin[+8]
162
1,0
:
0,0
103
Rak Tadeáš[+30]
212
1,0
:
0,0
104
John Denis[+8]
Bulová Eliška[+28]
153
1,0
:
0,0
142
Bowling Rokycany
394
0,0
:
5,0
507
Bowlingjunior Plzeň A
Otcová Amélie[+53]
120
0,0
:
1,0
173
Vacík Matěj[+8]
Bradáč Jan[+25]
111
0,0
:
1,0
148
Míka Adam[+4]
Otec Jan[+35]
163
0,0
:
1,0
186
Lencéš Petr[+4]
BC Benedikt Most
540
5,0
:
0,0
459
BC Lucerna Plzeň
156
1,0
:
0,0
138
Zajíček Adam[+25]
Rejč Libor[+2]
195
1,0
:
0,0
186
Hašek Daniel[+8]
189
1,0
:
0,0
135
Vítovec David[+15]
BC Lucerna Plzeň
429
3,0
:
2,0
356
Bowling Rokycany
Zajíček Adam[+25]
117
0,0
:
1,0
131
Bradáč Jan[+25]
Vítovec David[+15]
140
0,0
:
1,0
149
Otec Jan[+35]
172
1,0
:
0,0
76
Otcová Amélie[+53]
Bowlingjunior Plzeň A
544
4,0
:
1,0
505
BC Benedikt Most
Vacík Matěj[+8]
179
1,0
:
0,0
166
Hašek Daniel[+8]
Míka Adam[+4]
140
0,0
:
1,0
180
Rejč Libor[+2]
Lencéš Petr[+4]
225
1,0
:
0,0
159
Strikeland junior
525
2,0
:
3,0
546
Bowlingjunior Plzeň B
Bula Martin[+8]
164
1,0
:
0,0
143
176
0,0
:
1,0
236
Bulová Eliška[+28]
185
1,0
:
0,0
167
Rejthar Jakub[+10]
BC Obex Most
404
0,0
:
5,0
440
DDM Třemošná
160
0,0
:
1,0
171
John Denis[+8]
132
0,0
:
1,0
138
Rak Tadeáš[+30]
112
0,0
:
1,0
131
Strikeland junior
558
5,0
:
0,0
399
DDM Třemošná
Bula Martin[+8]
189
1,0
:
0,0
146
205
1,0
:
0,0
153
Bulová Eliška[+28]
164
1,0
:
0,0
100
BC Obex Most
483
4,0
:
1,0
437
Bowlingjunior Plzeň B
John Denis[+8]
117
0,0
:
1,0
144
Krýda Petr[+15]
Rak Tadeáš[+30]
149
1,0
:
0,0
123
Rejthar Jakub[+10]
217
1,0
:
0,0
170
Bowlingjunior Plzeň A
504
5,0
:
0,0
392
BC Lucerna Plzeň
Vacík Matěj[+8]
165
1,0
:
0,0
137
Wanka Matyáš[+15]
Lencéš Petr[+4]
184
1,0
:
0,0
118
Zajíček Adam[+25]
Míka Adam[+4]
155
1,0
:
0,0
137
Rácová Julie[+28]
Bowling Rokycany
450
1,0
:
4,0
588
BC Benedikt Most
Otec Jan[+35]
195
1,0
:
0,0
187
Hašek Daniel[+8]
Otcová Amélie[+53]
112
0,0
:
1,0
184
Bradáč Jan[+25]
143
0,0
:
1,0
217
Rejč Libor[+2]

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL