Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. B

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
BC Benedikt Most
7
4006
564,29
30,0
2.
Strikeland junior
7
3893
520,43
29,0
3.
Bowlingjunior Plzeň A
7
3832
533,43
26,0
4.
BC Obex Most
7
3042
392,57
15,0
5.
Bowlingjunior Plzeň B
7
3019
372,29
12,0
DDM Třemošná
7
2959
388,43
12,0
7.
Bowling Rokycany
7
2804
327,00
11,0
8.
BC Lucerna Plzeň
7
2413
282,86
5,0

Zápasy kola

BC Obex Most
427
3,0
:
2,0
419
DDM Třemošná
Rak Tadeáš[+30]
135
0,0
:
1,0
138
John Denis[+8]
147
1,0
:
0,0
114
Horoško Adam[+25]
145
0,0
:
1,0
167
Bowlingjunior Plzeň A
588
5,0
:
0,0
424
Bowlingjunior Plzeň B
Vacík Matěj[+8]
185
1,0
:
0,0
136
Král Karel[+15]
167
1,0
:
0,0
159
Rejthar Jakub[+10]
Lencéš Petr[+4]
236
1,0
:
0,0
129
BC Lucerna Plzeň
349
4,0
:
1,0
339
Bowling Rokycany
Vítovec David[+15]
120
1,0
:
0,0
103
Bradáč Jan[+25]
Wanka Matyáš[+15]
106
0,0
:
1,0
141
Otec Jan[+35]
Rácová Julie[+28]
123
1,0
:
0,0
95
Vaindl Jakub[+25]
Strikeland junior
544
2,0
:
3,0
544
BC Benedikt Most
213
0,0
:
1,0
229
Jeníček Jan[+6]
142
0,0
:
1,0
165
Rejč Libor[+2]
Bulová Eliška[+28]
189
1,0
:
0,0
150
Bowling Rokycany
433
0,0
:
5,0
565
BC Benedikt Most
Otec Jan[+35]
183
0,0
:
1,0
219
Jeníček Jan[+6]
Rataj Pavel[+15]
106
0,0
:
1,0
164
Rejč Libor[+2]
Bradáč Vítek[+15]
144
0,0
:
1,0
182
BC Lucerna Plzeň
379
0,0
:
5,0
526
Strikeland junior
Vítovec David[+15]
131
0,0
:
1,0
234
Zajíček Adam[+25]
126
0,0
:
1,0
150
Musil Matěj[+6]
Rácová Julie[+28]
122
0,0
:
1,0
142
Bulová Eliška[+28]
DDM Třemošná
474
5,0
:
0,0
392
Bowlingjunior Plzeň B
Horoško Roman[+15]
147
1,0
:
0,0
122
Rejthar Jakub[+10]
145
1,0
:
0,0
143
182
1,0
:
0,0
127
BC Obex Most
437
1,0
:
4,0
493
Bowlingjunior Plzeň A
119
0,0
:
1,0
170
Vacík Matěj[+8]
John Denis[+8]
161
0,0
:
1,0
171
Rak Tadeáš[+30]
157
1,0
:
0,0
152
Míka Adam[+4]
BC Lucerna Plzeň
373
0,0
:
5,0
480
Bowlingjunior Plzeň B
Vítovec David[+15]
146
0,0
:
1,0
148
Rácová Julie[+28]
128
0,0
:
1,0
173
Král Karel[+15]
Wanka Matyáš[+15]
99
0,0
:
1,0
159
BC Obex Most
493
1,0
:
4,0
647
BC Benedikt Most
John Denis[+8]
134
0,0
:
1,0
262
Jeníček Jan[+6]
Rak Tadeáš[+30]
172
0,0
:
1,0
206
Rejč Libor[+2]
187
1,0
:
0,0
179
Strikeland junior
674
4,0
:
1,0
601
Bowlingjunior Plzeň A
227
1,0
:
0,0
164
Lencéš Petr[+4]
Musil Matěj[+6]
261
1,0
:
0,0
246
Vacík Matěj[+8]
186
0,0
:
1,0
191
DDM Třemošná
381
0,0
:
5,0
470
Bowling Rokycany
Horoško Adam[+25]
153
0,0
:
1,0
173
Otec Jan[+35]
Horoško Roman[+15]
110
0,0
:
1,0
178
Bradáč Jan[+25]
118
0,0
:
1,0
119
Bradáč Vítek[+15]
Bowlingjunior Plzeň A
517
5,0
:
0,0
362
Bowling Rokycany
Vacík Matěj[+8]
206
1,0
:
0,0
158
Bradáč Jan[+25]
Lencéš Petr[+4]
184
1,0
:
0,0
111
Vaindl Jakub[+25]
Míka Adam[+4]
127
1,0
:
0,0
93
Rataj Pavel[+15]
Strikeland junior
553
5,0
:
0,0
377
DDM Třemošná
202
1,0
:
0,0
129
Musil Matěj[+6]
181
1,0
:
0,0
114
Horoško Adam[+25]
Bulová Eliška[+28]
170
1,0
:
0,0
134
Horoško Roman[+15]
BC Obex Most
466
5,0
:
0,0
377
BC Lucerna Plzeň
183
1,0
:
0,0
114
Zajíček Adam[+25]
John Denis[+8]
137
1,0
:
0,0
136
Rácová Julie[+28]
Rak Tadeáš[+30]
146
1,0
:
0,0
127
Vítovec David[+15]
BC Benedikt Most
546
5,0
:
0,0
367
Bowlingjunior Plzeň B
Jeníček Jan[+6]
183
1,0
:
0,0
132
Rejč Libor[+2]
205
1,0
:
0,0
117
Rejthar Jakub[+10]
158
1,0
:
0,0
118
Strikeland junior
606
5,0
:
0,0
346
BC Obex Most
267
1,0
:
0,0
88
Musil Matěj[+6]
190
1,0
:
0,0
133
John Denis[+8]
149
1,0
:
0,0
125
Rak Tadeáš[+30]
Bowlingjunior Plzeň B
415
1,0
:
4,0
440
Bowling Rokycany
166
0,0
:
1,0
190
Otec Jan[+35]
Král Karel[+15]
150
1,0
:
0,0
121
Bradáč Vítek[+15]
Rejthar Jakub[+10]
99
0,0
:
1,0
129
Bradáč Jan[+25]
Bowlingjunior Plzeň A
530
1,0
:
4,0
589
BC Benedikt Most
Vacík Matěj[+8]
210
1,0
:
0,0
208
Jeníček Jan[+6]
Lencéš Petr[+4]
139
0,0
:
1,0
192
Rejč Libor[+2]
181
0,0
:
1,0
189
BC Lucerna Plzeň
347
1,0
:
4,0
450
DDM Třemošná
Wanka Matyáš[+15]
103
0,0
:
1,0
115
Vítovec David[+15]
101
0,0
:
1,0
213
Rácová Julie[+28]
143
1,0
:
0,0
122
Horoško Adam[+25]
DDM Třemošná
393
0,0
:
5,0
575
Bowlingjunior Plzeň A
Horoško Roman[+15]
104
0,0
:
1,0
205
Míka Adam[+4]
130
0,0
:
1,0
184
Lencéš Petr[+4]
159
0,0
:
1,0
186
BC Benedikt Most
543
5,0
:
0,0
287
BC Lucerna Plzeň
Jeníček Jan[+6]
175
1,0
:
0,0
105
Zajíček Adam[+25]
Rejč Libor[+2]
186
1,0
:
0,0
85
Wanka Matyáš[+15]
182
1,0
:
0,0
97
Vítovec David[+15]
Bowlingjunior Plzeň B
439
4,0
:
1,0
415
BC Obex Most
158
1,0
:
0,0
122
Rak Tadeáš[+30]
Král Karel[+15]
150
1,0
:
0,0
138
John Denis[+8]
131
0,0
:
1,0
155
Bowling Rokycany
364
0,0
:
5,0
474
Strikeland junior
Rataj Pavel[+15]
109
0,0
:
1,0
174
Vaindl Jakub[+25]
113
0,0
:
1,0
148
Musil Matěj[+6]
Otec Jan[+35]
142
0,0
:
1,0
152
Bulová Eliška[+28]
Bowlingjunior Plzeň B
502
2,0
:
3,0
516
Strikeland junior
143
0,0
:
1,0
207
Rejthar Jakub[+10]
168
1,0
:
0,0
154
Musil Matěj[+6]
Král Karel[+15]
191
1,0
:
0,0
155
Bulová Eliška[+28]
Bowling Rokycany
396
1,0
:
4,0
458
BC Obex Most
Otec Jan[+35]
141
1,0
:
0,0
139
John Denis[+8]
Bradáč Jan[+25]
132
0,0
:
1,0
156
Rak Tadeáš[+30]
Bradáč Vítek[+15]
123
0,0
:
1,0
163
BC Benedikt Most
572
4,0
:
1,0
465
DDM Třemošná
Jeníček Jan[+6]
231
1,0
:
0,0
143
Horoško Roman[+15]
Rejč Libor[+2]
193
1,0
:
0,0
121
Horoško Adam[+25]
148
0,0
:
1,0
201
Bowlingjunior Plzeň A
528
5,0
:
0,0
301
BC Lucerna Plzeň
Vacík Matěj[+8]
165
1,0
:
0,0
97
Wanka Matyáš[+15]
Lencéš Petr[+4]
207
1,0
:
0,0
121
Rácová Julie[+28]
Míka Adam[+4]
156
1,0
:
0,0
83
Zajíček Adam[+25]

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL