Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. B

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
BC Benedikt Most
7
4080
571,43
31,0
Strikeland junior
7
4052
548,00
31,0
3.
Bowlingjunior Plzeň A
7
3795
524,71
22,0
4.
BC Lucerna Plzeň
7
2941
360,86
15,0
5.
BC Obex Most
7
3027
390,43
13,0
6.
Bowlingjunior Plzeň B
7
3056
371,57
11,0
7.
DDM Třemošná
7
2802
365,00
9,0
8.
Bowling Rokycany
7
2892
343,57
8,0

Zápasy kola

BC Benedikt Most
522
5,0
:
0,0
399
BC Obex Most
Rejč Libor[+2]
183
1,0
:
0,0
134
Rak Tadeáš[+30]
Hašek Daniel[+8]
158
1,0
:
0,0
155
John Denis[+8]
Jeníček Jan[+6]
181
1,0
:
0,0
110
DDM Třemošná
382
1,0
:
4,0
565
Bowlingjunior Plzeň A
Horoško Roman[+15]
106
0,0
:
1,0
193
Vacík Matěj[+8]
158
1,0
:
0,0
157
118
0,0
:
1,0
215
Lencéš Petr[+4]
Bowlingjunior Plzeň B
371
0,0
:
5,0
406
BC Lucerna Plzeň
Král Karel[+15]
95
0,0
:
1,0
99
Rácová Julie[+28]
143
0,0
:
1,0
161
133
0,0
:
1,0
146
Vítovec David[+15]
Bowling Rokycany
436
0,0
:
5,0
560
Strikeland junior
127
0,0
:
1,0
173
Bula Martin[+8]
Bradáč Vítek[+15]
145
0,0
:
1,0
189
Otec Jan[+35]
164
0,0
:
1,0
198
Musil Matěj[+6]
BC Lucerna Plzeň
400
0,0
:
5,0
630
Strikeland junior
Vítovec David[+15]
139
0,0
:
1,0
188
Bulová Eliška[+28]
181
0,0
:
1,0
240
Wanka Matyáš[+15]
80
0,0
:
1,0
202
Musil Matěj[+6]
Bowlingjunior Plzeň B
462
4,0
:
1,0
385
Bowling Rokycany
Král Karel[+15]
172
1,0
:
0,0
147
Bradáč Jan[+25]
158
1,0
:
0,0
105
Vaindl Jakub[+25]
132
0,0
:
1,0
133
Rataj Pavel[+15]
BC Obex Most
440
1,0
:
4,0
504
Bowlingjunior Plzeň A
151
0,0
:
1,0
166
Vacík Matěj[+8]
John Denis[+8]
150
0,0
:
1,0
209
Rak Tadeáš[+30]
139
1,0
:
0,0
129
Lencéš Petr[+4]
BC Benedikt Most
591
5,0
:
0,0
389
DDM Třemošná
Rejč Libor[+2]
234
1,0
:
0,0
145
Hašek Daniel[+8]
157
1,0
:
0,0
110
Horoško Adam[+25]
Jeníček Jan[+6]
200
1,0
:
0,0
134
Bowlingjunior Plzeň B
429
2,0
:
3,0
449
Bowlingjunior Plzeň A
Král Karel[+15]
140
0,0
:
1,0
181
157
1,0
:
0,0
137
Lencéš Petr[+4]
132
1,0
:
0,0
131
BC Benedikt Most
621
3,0
:
2,0
572
Strikeland junior
Rejč Libor[+2]
176
0,0
:
1,0
208
Bula Martin[+8]
181
0,0
:
1,0
225
Jeníček Jan[+6]
264
1,0
:
0,0
139
Musil Matěj[+6]
Bowling Rokycany
455
4,0
:
1,0
415
DDM Třemošná
Otec Jan[+35]
126
0,0
:
1,0
148
185
1,0
:
0,0
138
Horoško Roman[+15]
Bradáč Vítek[+15]
144
1,0
:
0,0
129
BC Obex Most
367
0,0
:
5,0
453
BC Lucerna Plzeň
John Denis[+8]
128
0,0
:
1,0
134
Vítovec David[+15]
Rak Tadeáš[+30]
108
0,0
:
1,0
178
131
0,0
:
1,0
141
Rácová Julie[+28]
DDM Třemošná
405
4,0
:
1,0
383
BC Lucerna Plzeň
Horoško Adam[+25]
125
1,0
:
0,0
95
Vítovec David[+15]
154
0,0
:
1,0
165
Horoško Roman[+15]
126
1,0
:
0,0
123
Rácová Julie[+28]
Bowling Rokycany
366
1,0
:
4,0
407
BC Obex Most
Bradáč Jan[+25]
158
1,0
:
0,0
153
Rak Tadeáš[+30]
Vaindl Jakub[+25]
99
0,0
:
1,0
138
Rataj Pavel[+15]
109
0,0
:
1,0
116
John Denis[+8]
BC Benedikt Most
597
5,0
:
0,0
434
Bowlingjunior Plzeň B
Rejč Libor[+2]
162
1,0
:
0,0
147
199
1,0
:
0,0
145
Jeníček Jan[+6]
236
1,0
:
0,0
142
Král Karel[+15]
Strikeland junior
617
5,0
:
0,0
556
Bowlingjunior Plzeň A
Bula Martin[+8]
213
1,0
:
0,0
193
Vacík Matěj[+8]
223
1,0
:
0,0
216
Musil Matěj[+6]
181
1,0
:
0,0
147
Bowling Rokycany
442
1,0
:
4,0
552
BC Benedikt Most
Bradáč Vítek[+15]
181
0,0
:
1,0
194
Rejč Libor[+2]
104
0,0
:
1,0
223
Otec Jan[+35]
157
1,0
:
0,0
135
Hašek Daniel[+8]
Bowlingjunior Plzeň A
511
5,0
:
0,0
406
BC Lucerna Plzeň
Lencéš Petr[+4]
184
1,0
:
0,0
180
115
1,0
:
0,0
105
Wanka Matyáš[+15]
Vacík Matěj[+8]
212
1,0
:
0,0
121
Rácová Julie[+28]
DDM Třemošná
362
0,0
:
5,0
510
Strikeland junior
Horoško Roman[+15]
128
0,0
:
1,0
151
Bula Martin[+8]
Horoško Adam[+25]
111
0,0
:
1,0
210
123
0,0
:
1,0
149
Bulová Eliška[+28]
Bowlingjunior Plzeň B
452
1,0
:
4,0
494
BC Obex Most
Král Karel[+15]
131
0,0
:
1,0
180
Rak Tadeáš[+30]
136
0,0
:
1,0
165
John Denis[+8]
185
1,0
:
0,0
149
BC Obex Most
473
4,0
:
1,0
406
DDM Třemošná
177
1,0
:
0,0
113
Horoško Adam[+25]
John Denis[+8]
137
1,0
:
0,0
103
Rak Tadeáš[+30]
159
0,0
:
1,0
190
Strikeland junior
565
4,0
:
1,0
453
Bowlingjunior Plzeň B
Bula Martin[+8]
135
0,0
:
1,0
158
266
1,0
:
0,0
138
Král Karel[+15]
Musil Matěj[+6]
164
1,0
:
0,0
157
Bowlingjunior Plzeň A
621
1,0
:
4,0
654
BC Benedikt Most
Vacík Matěj[+8]
219
1,0
:
0,0
218
Jeníček Jan[+6]
211
0,0
:
1,0
238
Rejč Libor[+2]
Lencéš Petr[+4]
191
0,0
:
1,0
198
BC Lucerna Plzeň
444
4,0
:
1,0
428
Bowling Rokycany
Vítovec David[+15]
150
1,0
:
0,0
130
Bradáč Jan[+25]
Rácová Julie[+28]
123
0,0
:
1,0
168
Otec Jan[+35]
171
1,0
:
0,0
130
Bradáč Vítek[+15]
Bowlingjunior Plzeň A
589
5,0
:
0,0
380
Bowling Rokycany
Vacík Matěj[+8]
182
1,0
:
0,0
121
Vaindl Jakub[+25]
Lencéš Petr[+4]
148
1,0
:
0,0
100
Rataj Pavel[+15]
259
1,0
:
0,0
159
BC Lucerna Plzeň
449
0,0
:
5,0
543
BC Benedikt Most
Vítovec David[+15]
160
0,0
:
1,0
194
Wanka Matyáš[+15]
135
0,0
:
1,0
157
Hašek Daniel[+8]
154
0,0
:
1,0
192
Jeníček Jan[+6]
Strikeland junior
598
5,0
:
0,0
447
BC Obex Most
224
1,0
:
0,0
146
Rak Tadeáš[+30]
Musil Matěj[+6]
192
1,0
:
0,0
139
Bulová Eliška[+28]
182
1,0
:
0,0
162
John Denis[+8]
DDM Třemošná
443
2,0
:
3,0
455
Bowlingjunior Plzeň B
163
1,0
:
0,0
148
Horoško Roman[+15]
150
0,0
:
1,0
178
130
1,0
:
0,0
129
Král Karel[+15]

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL