Extraliga ČBL sk. o udržení západ

Termínový kalendář Rozlosování pro tisk

Datum Liga P. Centrum Kontakt/telefon Výsledky
11. 2. 2018
Neděle 10:00
Extraliga ČBL sk. o udržení západ 1 Bowling Vojkov Petáková Lucie Výsledky PDF
25. 2. 2018
Neděle 10:00
Extraliga ČBL sk. o udržení západ 2 V-bowling Gregor Tomáš Výsledky PDF
18. 3. 2018
Neděle 10:00
Extraliga ČBL sk. o udržení západ 3 Best Bowling Zličín Petáková Lucie Výsledky PDF
22. 4. 2018
Neděle 11:00
Extraliga ČBL sk. o udržení západ 4 Na Ovčíně Petáková Lucie Výsledky PDF
Extraliga ČBL sk. o udržení západ
Extraliga ČBL sk. o udržení západ

Extraliga ČBL sk. o udržení západ, 4. kolo

22.dubna 2018

​Je dobojováno

Extraliga ČBL sk. o udržení západ
Extraliga ČBL sk. o udržení západ

Mazací modely Extraliga ČBL

19.dubna 2018
Extraliga ČBL sk. o udržení západ
Extraliga ČBL sk. o udržení západ

Extraliga ČBL sk. o udržení - západ, 3. kolo

18.března 2018
Extraliga ČBL sk. o udržení západ
Extraliga ČBL sk. o udržení západ

Extraliga ČBL sk. o udržení západ, 2. kolo

26.února 2018

​Strike pořád ve vedení, Notaxo dotahuje.

Extraliga ČBL sk. o udržení západ
Extraliga ČBL sk. o udržení západ

Extraliga ČBL sk. o udržení západ, 1. kolo

12.února 2018
Extraliga ČBL sk. o udržení západ
Extraliga ČBL sk. o udržení západ

Mazací modely Extraliga ČBL

8.února 2018
Ostatní
Ostatní

Naučte se pracovat s tímto webem a odhalte všechny jeho funkce!

19.ledna 2018

Dnes se hraje

17:00 6. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00 1. liga A (ZČ)Lucerna
18:00 1. liga o udržení SMSKY Bowling
18:00 3. liga LiberecTipsport arena
18:00 3. liga TrutnovUP Olymp - Trutnov
18:00 4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00 4. liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:00 4. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:00 5. liga ProsekSportcentrum Duo
18:00 5. liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:30 4. liga HoroměřiceBurger Bar Nebušice
18:30 5. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00 1. liga o titul JČCampus Bowling
19:00 1. liga o udržení (PRG)Best Bowling Zličín
19:00 10. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
19:00 2. liga C (PRG)V-bowling
19:00 3. liga B (PRG)Bowling Manta
19:00 3. liga G (PRG)SB centrum Chodov
19:00 4. liga Relax ŽižkovRelax Centrum
19:00 5. liga DejviceBowling Dejvice
19:00 5. liga VestecBowling U Krbu
19:00 7. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice