7. liga Tišnov

Termínový kalendář Rozlosování pro tisk

Datum Liga P. Centrum Kontakt/telefon Výsledky
19. 9. 2017
Úterý 18:30
7. liga Tišnov 1 Xbowling Tišnov Xbowling Tišnov Výsledky PDF
3. 10. 2017
Úterý 18:30
7. liga Tišnov 2 Xbowling Tišnov Xbowling Tišnov Výsledky PDF
18. 10. 2017
Středa 18:30
7. liga Tišnov 3 Xbowling Tišnov Xbowling Tišnov Výsledky PDF
6. 11. 2017
Pondělí 18:30
7. liga Tišnov 4 Xbowling Tišnov Xbowling Tišnov Výsledky PDF
20. 11. 2017
Pondělí 18:30
7. liga Tišnov 5 Xbowling Tišnov Xbowling Tišnov Výsledky PDF
5. 12. 2017
Úterý 18:30
7. liga Tišnov 6 Xbowling Tišnov Xbowling Tišnov Výsledky PDF
Ostatní
Ostatní

Naučte se pracovat s tímto webem a odhalte všechny jeho funkce!

19.ledna 2018
7. liga Tišnov
7. liga Tišnov

7. liga Tišnov, 6. kolo

7.prosince 2017

​Vítězem 7. ABL Tišnov je tým T. O. Bílý Lev

7. liga Tišnov
7. liga Tišnov

7. liga Tišnov, 5. kolo

22.listopadu 2017

​T.O. Bílý lev se dostal do čela tabulky

7. liga Tišnov
7. liga Tišnov

7. liga Tišnov, 4. kolo

8.listopadu 2017

​4. hrací večer v 7. ABL Tišnov to nejlépe padalo Chemikům

7. liga Tišnov
7. liga Tišnov

7. liga Tišnov, 3. kolo

22.října 2017

​Srdcaři jsou zpátky v čele 7. ligy

7. liga Tišnov
7. liga Tišnov

7. liga Xbowling Tišnov, 2. kolo

6.října 2017

​7. ABL Tišnov vedou Dietáři a T.O. Bílý lev

7. liga Tišnov
7. liga Tišnov

7.liga Xbowling Tišnov, 1. kolo

21.září 2017

Srdcaři parádně vstoupili do 7. ligy

Archiv
Archiv

Finále ČBL o titul mistra ČR

4.června 2017

Dnes se hraje

17:00 6. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00 1. liga A (ZČ)Lucerna
18:00 1. liga o udržení SMSKY Bowling
18:00 3. liga LiberecTipsport arena
18:00 3. liga TrutnovUP Olymp - Trutnov
18:00 4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00 4. liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:00 4. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:00 5. liga ProsekSportcentrum Duo
18:00 5. liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:30 4. liga HoroměřiceBurger Bar Nebušice
18:30 5. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00 1. liga o titul JČCampus Bowling
19:00 1. liga o udržení (PRG)Best Bowling Zličín
19:00 10. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
19:00 2. liga C (PRG)V-bowling
19:00 3. liga B (PRG)Bowling Manta
19:00 3. liga G (PRG)SB centrum Chodov
19:00 4. liga Relax ŽižkovRelax Centrum
19:00 5. liga DejviceBowling Dejvice
19:00 5. liga VestecBowling U Krbu
19:00 7. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice