Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. A

9. března 2020

STORM juniorská Extraliga sk. A, 5. kolo

Liebichová Ingrid

Tradiční neděle a 5. hrací den Storm juniorské extraligy opět na oblíbeném centru Best Bowling Zličín.

Všechna družstva dorazila v plném počtu a bylo dosti znát, jak se již taktizuje a bojuje o další body, které by pomohly do celkového žebříčku. Již příští hrací den budeme vědět,

která družstva budou bojovat o titul na finále.

Dnes se nejlépe vedlo Xbowlingu Strašnice a BC Táboru. Obě družstva získala shodný počet 26 bodů a rozhodovalo skóre.

Takže dnes 1.místo Xbowling Strašnice , 2. místo BC Tábor a3. místo Radava A .

Celkové pořadí je ovšem jiné 1. místo patří BC Tábor - 124,5 bodů,

2.místo Radava A 119 bodů a třetí místo Xbowling Strašnice 109 bodů.

A máme tu ta nej nej…..

Nejvyšší nához Lukáš Jelínek 269, nejužitečnější hráč již zmiňovaný Lukáš Jelínek 7 bodů a Tomáš Liebich 6 bodů.

A máte tu také nejlepšího hráče Tomáš Liebich s průměrem 237,43 a nejlepší hráčka Michaela Černíková s průměrem 191, 20.

Celkově dnes padala velká čísla i v náhozech 670 v podání družstva Xbowling Žižkov.

Další a poslední utkání Storm juniorské extraligy SK A. bude 25.4.2020 na centru Best Bowling Zličín

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Xbowling Strašnice
7
4167
564,00
26,0
BC Tábor
7
3925
547,57
26,0
3.
Radava A
7
4054
547,71
24,0
4.
Xbowling Žižkov
7
4182
554,43
22,0
5.
BC Hluboká
7
3802
490,43
16,5
6.
Radava C
7
3300
432,43
12,5
7.
Radava B
7
3721
483,00
12,0
8.
Radava D
7
2301
270,86
1,0

Zápasy kola

Radava A
638
5,0
:
0,0
546
BC Hluboká
211
1,0
:
0,0
207
Lexová Sophie[+14]
Mojka David[+20]
212
1,0
:
0,0
174
Řebík Jakub[+8]
215
1,0
:
0,0
165
Vacek Tomáš[+15]
Radava B
624
1,0
:
4,0
636
BC Tábor
Šoleová Petra[+12]
193
0,0
:
1,0
217
218
0,0
:
1,0
237
Mareš Michal[+4]
213
1,0
:
0,0
182
Radava C
422
0,0
:
5,0
569
Xbowling Strašnice
140
0,0
:
1,0
273
118
0,0
:
1,0
122
Teame Christian[+25]
164
0,0
:
1,0
174
Jiránek Filip[+10]
Radava D
331
0,0
:
5,0
591
Xbowling Žižkov
136
0,0
:
1,0
253
76
0,0
:
1,0
170
119
0,0
:
1,0
168
Xbowling Strašnice
583
5,0
:
0,0
526
Xbowling Žižkov
239
1,0
:
0,0
213
165
1,0
:
0,0
149
Jiránek Filip[+10]
179
1,0
:
0,0
164
Vrzal David[+15]
Radava C
472
4,5
:
0,5
314
Radava D
135
0,5
:
0,5
135
119
1,0
:
0,0
104
218
1,0
:
0,0
75
BC Hluboká
522
0,0
:
5,0
577
BC Tábor
Lexová Sophie[+14]
150
0,0
:
1,0
159
Mareš Michal[+4]
Vacek Tomáš[+15]
205
0,0
:
1,0
219
167
0,0
:
1,0
199
Radava A
610
4,0
:
1,0
528
Radava B
190
1,0
:
0,0
156
Mojka David[+20]
188
0,0
:
1,0
197
Šoleová Petra[+12]
Babec Adam[+4]
232
1,0
:
0,0
175
Radava C
470
2,0
:
3,0
514
BC Tábor
159
1,0
:
0,0
145
126
0,0
:
1,0
214
Mareš Michal[+4]
185
1,0
:
0,0
155
Radava A
637
4,0
:
1,0
630
Xbowling Žižkov
Mojka David[+20]
197
1,0
:
0,0
168
190
0,0
:
1,0
258
Babec Adam[+4]
250
1,0
:
0,0
204
Radava D
304
0,0
:
5,0
484
Radava B
97
0,0
:
1,0
127
Šoleová Petra[+12]
118
0,0
:
1,0
163
Iwazawa Ema[+28]
89
0,0
:
1,0
194
BC Hluboká
567
3,0
:
2,0
551
Xbowling Strašnice
198
0,0
:
1,0
199
Vacek Tomáš[+15]
220
1,0
:
0,0
181
Teame Christian[+25]
Řebík Jakub[+8]
149
0,0
:
1,0
171
Jiránek Filip[+10]
Radava B
528
1,0
:
4,0
644
Xbowling Strašnice
Šoleová Petra[+12]
163
0,0
:
1,0
249
Iwazawa Ema[+28]
174
1,0
:
0,0
171
191
0,0
:
1,0
224
Teame Christian[+25]
Radava D
368
0,5
:
4,5
513
BC Hluboká
149
0,5
:
0,5
149
118
0,0
:
1,0
176
Vacek Tomáš[+15]
101
0,0
:
1,0
188
Lexová Sophie[+14]
Radava A
527
4,0
:
1,0
479
Radava C
163
1,0
:
0,0
150
212
1,0
:
0,0
133
Babec Adam[+4]
152
0,0
:
1,0
196
Xbowling Žižkov
714
4,0
:
1,0
515
BC Tábor
188
0,0
:
1,0
233
267
1,0
:
0,0
117
259
1,0
:
0,0
165
Mareš Michal[+4]
Radava D
290
0,0
:
5,0
542
Radava A
107
0,0
:
1,0
212
58
0,0
:
1,0
177
Mojka David[+20]
125
0,0
:
1,0
153
Babec Adam[+4]
BC Tábor
599
4,0
:
1,0
585
Xbowling Strašnice
217
0,0
:
1,0
222
221
1,0
:
0,0
208
Teame Christian[+25]
161
1,0
:
0,0
155
Jiránek Filip[+10]
Radava B
576
1,0
:
4,0
619
Xbowling Žižkov
182
0,0
:
1,0
270
185
0,0
:
1,0
189
Iwazawa Ema[+28]
209
1,0
:
0,0
160
Vrzal David[+15]
Radava C
520
0,0
:
5,0
605
BC Hluboká
166
0,0
:
1,0
196
177
0,0
:
1,0
222
Vacek Tomáš[+15]
177
0,0
:
1,0
187
Lexová Sophie[+14]
BC Hluboká
542
3,0
:
2,0
507
Radava B
198
0,0
:
1,0
203
Iwazawa Ema[+28]
Vacek Tomáš[+15]
207
1,0
:
0,0
142
Řebík Jakub[+8]
137
0,0
:
1,0
162
Šoleová Petra[+12]
Xbowling Žižkov
514
4,0
:
1,0
445
Radava C
206
1,0
:
0,0
151
176
1,0
:
0,0
130
Vrzal David[+15]
132
0,0
:
1,0
164
BC Tábor
536
4,0
:
1,0
491
Radava A
178
1,0
:
0,0
155
200
1,0
:
0,0
168
Mojka David[+20]
158
0,0
:
1,0
168
Xbowling Strašnice
607
5,0
:
0,0
298
Radava D
239
1,0
:
0,0
101
170
1,0
:
0,0
97
Jiránek Filip[+10]
198
1,0
:
0,0
100
BC Tábor
548
5,0
:
0,0
396
Radava D
Mareš Michal[+4]
189
1,0
:
0,0
111
201
1,0
:
0,0
160
158
1,0
:
0,0
125
Xbowling Strašnice
628
4,0
:
1,0
609
Radava A
228
1,0
:
0,0
220
Teame Christian[+25]
227
1,0
:
0,0
187
Babec Adam[+4]
173
0,0
:
1,0
202
Xbowling Žižkov
588
4,0
:
1,0
507
BC Hluboká
223
1,0
:
0,0
163
194
1,0
:
0,0
170
171
0,0
:
1,0
174
Vacek Tomáš[+15]
Radava B
474
1,0
:
4,0
492
Radava C
169
0,0
:
1,0
205
159
1,0
:
0,0
136
Šoleová Petra[+12]
146
0,0
:
1,0
151

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL