29. prosince 2018

Školní bowlingová liga Tišnov sk. C, 2. kolo

Malkovský Martin

​ŠBL skupina C odehrála druhé kolo

Parádní průběh druhého kola Školní Bowlingové Ligy skupiny C byl k vidění na bowlingovém centru Xbowling Tišnov. Vítězem druhého kola se totiž v posledním zápase stal tým ZŠ Žďárec D, který si na své bodové konto připisuje 17 bodů. Tabulku ovšem vede zatím ZŠ Doubravník B.

Všichni hráči si osvojili turnajový systém bowlingu velice rychle, a tak druhé kolo běželo bez komplikací. Skupina C se totiž na sportovní bowling adaptovala ze všech skupin nejrychleji, takže jsou zde k vidění opravdu hezká utkání.

Tabulka po druhém kole vypadá následovně:

1. místo Doubravník B (36 bodů), 2. místo Žďárec A (29,5 bodů), 3. místo Žďárec D (26 bodů), 4. místo Doubravník A (23 bodů), 5. místo Žďárec C (18 bodů) a 6. místo Žďárec B (17,5 bodů). Celková tabulka ukazuje, že stačí jeden nebo dva zápasy, kdy v jednom zápase může tým získat až pět bodů, a všechno může být úplně jinak. Uvidíme, co přinese třetí kolo.

Nejlepším hráčem kola byl Adam Tlustoš (Žďárec D), který zahrál průměr 122,50 kuželek na hru. O nejvyšší nához kola se postaral Jarda Zapletal (Doubravník A), který zahrál 128. Nejlepší hráčkou pak byla Lenka Gricová (Žďárec D), která zahrála průměr 83,00 kuželek na hru. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Druhé kolo ŠBL skupiny C je za námi. Třetí kolo je naplánováno na 21. ledna a my se na Vás budeme těšit.