4. prosince 2018

Školní bowlingová liga Tišnov sk. B, 1. kolo

Malkovský Martin

​Skupina B odehrála své první kolo ŠBL

První kolo Školní Bowlingové Ligy odehrála i skupina B, kterou tvoří třetí až páté třídy MŠ a ZŠ Předklášteří. Prvního kola se zúčastnilo 46 hráčů i hráček, kteří zkusili poměřit svoje síly v bowlingu tak, jak jej ještě nikdy nehráli. Vyzkoušeli si totiž bowling formou týmového turnaje. Největší radost měli protentokrát Černí Lvi, kteří získali 20 bodů a vyhráli tak první kolo.

Na druhém místě se umístili Sportovci, kteří získali 18 bodů. Na třetím místě se umístili Školáčci 5. A, kteří uhráli 14 bodů. Čtvrté místo uhráli Kuželáci, kteří získali 11 bodů. Na pátém místě se umístili White Tigers, kteří získali 9,5 bodů. Na šestém místě jsou prozatím Rebelové, kteří mají zatím 2,5 bodů, ale příště získají bodů určitě daleko více!

Nejlepší hráčkou dne byla Katka Kokešová (Černí lvi), která zahrála nejvyšší průměr 73,50 a zahrála také nejvyšší nához dne, který byl krásných 104 bodů! Nejlepším chlapcem byl Samuel Zálesák (Sportovci), který zahrál průměr 72,33. Týmově se nejlépe dařilo Černým Lvům, kteří zahráli celodenní průměr 169,60 a nejvyšší týmový nához 303. Na celkové výsledky a statistiky prvního kola se můžete kouknout ZDE.

První kolo Školní Bowlingové Ligy skupiny B je za námi. Podle reakcí dětí, si jej všichni užili na 100 % a už se těší na druhé kolo, které se hraje 17. prosince na centru Xbowling Tišnov.