Výběr ligy:

ŠBL Pardubice sk. A

8. května 2019

Školní bowlingová liga Pardubice sk. A, 3. kolo

Vondráček Adam

V posledním kole pardubické ŠBL zabralo družstvo 6A a přeskočilo dosud vedoucí Unicorňáky a tím si zajistilo postup do celostátního finále ŠBL. Bronzové medaile bral tým Nejhodnějších veverek.

Nejlepší hráčkou skupiny je Ally Skřivánková z Unicorňáků a nejlepším hráčem Daniel Martínek z Nejhodnějších veverek.

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
6 A
5
1532
246,40
22,0
2.
Unicorňáci
5
1454
207,20
14,0
3.
5 B
5
1235
172,80
10,5
5 A
5
1147
146,80
10,5
5.
Nejhodnější veverky
5
1318
198,80
9,0
6 B
5
1252
180,80
9,0

Zápasy kola

6 A
294
4,0
:
1,0
285
Nejhodnější veverky
85
1,0
:
0,0
68
Mikula Jakub[+20]
111
0,0
:
1,0
123
98
1,0
:
0,0
94
Unicorňáci
299
4,0
:
1,0
236
5 B
92
1,0
:
0,0
47
123
1,0
:
0,0
89
84
0,0
:
1,0
100
Müller Hynek[+25]
6 B
249
5,0
:
0,0
186
5 A
Úlehla Erik[+20]
88
1,0
:
0,0
80
Ježek Václav[+25]
78
1,0
:
0,0
71
Miška Matěj[+25]
83
1,0
:
0,0
35
6 B
232
1,0
:
4,0
284
6 A
Červ Filip[+20]
71
0,0
:
1,0
110
Hátle Luboš[+15]
76
0,0
:
1,0
96
85
1,0
:
0,0
78
Čapek Bohumil[+15]
5 B
205
1,5
:
3,5
217
5 A
Dvořák Kamil[+20]
62
1,0
:
0,0
56
60
0,5
:
0,5
60
Mičulek Jakub[+20]
83
0,0
:
1,0
101
Unicorňáci
275
4,0
:
1,0
238
Nejhodnější veverky
86
0,0
:
1,0
105
Mandel Jacob[+20]
84
1,0
:
0,0
69
Jaroš Patrik[+20]
105
1,0
:
0,0
64
Korec Lukáš[+20]
Nejhodnější veverky
260
1,0
:
4,0
323
5 B
Mikula Jakub[+20]
64
0,0
:
1,0
95
77
0,0
:
1,0
127
Müller Hynek[+25]
119
1,0
:
0,0
101
6 B
293
2,0
:
3,0
333
Unicorňáci
110
1,0
:
0,0
107
88
0,0
:
1,0
132
Úlehla Erik[+20]
95
1,0
:
0,0
94
5 A
219
1,0
:
4,0
314
6 A
Ježek Václav[+25]
91
1,0
:
0,0
90
Miška Matěj[+25]
74
0,0
:
1,0
102
54
0,0
:
1,0
122
Unicorňáci
254
3,0
:
2,0
253
5 A
Jaroš Patrik[+20]
96
0,0
:
1,0
99
85
1,0
:
0,0
59
73
0,0
:
1,0
95
6 A
290
5,0
:
0,0
222
5 B
Hátle Luboš[+15]
90
1,0
:
0,0
80
Dvořák Kamil[+20]
Čapek Bohumil[+15]
110
1,0
:
0,0
58
Müller Hynek[+25]
90
1,0
:
0,0
84
Mičulek Jakub[+20]
Nejhodnější veverky
356
5,0
:
0,0
231
6 B
Korec Lukáš[+20]
103
1,0
:
0,0
75
Mandel Jacob[+20]
133
1,0
:
0,0
75
120
1,0
:
0,0
81
5 B
249
4,0
:
1,0
247
6 B
64
0,0
:
1,0
88
Úlehla Erik[+20]
104
1,0
:
0,0
89
Mičulek Jakub[+20]
81
1,0
:
0,0
70
5 A
272
4,0
:
1,0
179
Nejhodnější veverky
Ježek Václav[+25]
111
1,0
:
0,0
38
Mikula Jakub[+20]
Miška Matěj[+25]
86
1,0
:
0,0
53
75
0,0
:
1,0
88
6 A
350
5,0
:
0,0
293
Unicorňáci
Hátle Luboš[+15]
126
1,0
:
0,0
124
82
1,0
:
0,0
65
142
1,0
:
0,0
104

Dnes se hraje

11:00
18:00
18:00
18:00
2. liga o udržení ZČTřemošná u Plzně
18:00
3.liga ChomutovStrikeland
18:00
18:00
18:00
18:00
6. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:00
18:30
7. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga o titul JČCampus Bowling
19:00
2. liga D PRGBowling Vojkov
19:00
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:00
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL