Výběr ligy:

ŠBL - Brno sk. B

3. března 2020

Školní bowlingová liga Brno sk. B, 1. kolo

Burianová Eva

Vítězem prvního hracího dne Školní bowlingové ligy skupiny „ B“ se stalo družstvo s názvem „ 2.C “ ze základní školy Gajdošova v Brně, které uhrálo 20 bodů. Nejlepším hráčem se stal Jakub Čapek , který minulí rok díky ŠBL začal trénovat v TCM ProBowling .

Eva Burianová

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
2.C
5
1788
322,40
20,0
2.
Merhautka A
5
1865
357,00
19,0
3.
2.B
5
1416
260,80
13,0
Merhautka B
5
1408
229,60
13,0
5.
Merhautka C
5
1109
201,80
6,0
6.
2.A
5
1339
235,80
4,0

Zápasy kola

2.A
272
1,0
:
4,0
292
2.B
Galba Marek[+15]
71
0,0
:
1,0
110
Chlebda Roman[+10]
Šimík Vašek[+15]
95
0,0
:
1,0
100
Bodák Peter[+8]
106
1,0
:
0,0
82
2.C
385
3,0
:
2,0
385
Merhautka A
Čapek Jakub[+8]
166
1,0
:
0,0
118
Kamoj Jan[+8]
80
0,0
:
1,0
142
Costa Nicolas[+8]
139
1,0
:
0,0
125
Merhautka B
243
4,0
:
1,0
161
Merhautka C
43
0,0
:
1,0
47
Kotlár Kevin[+10]
Pokorná Denisa[+28]
112
1,0
:
0,0
65
Míka Andrej[+10]
88
1,0
:
0,0
49
2.C
439
5,0
:
0,0
237
Merhautka B
Čapek Jakub[+8]
198
1,0
:
0,0
75
Andová Tereza[+16]
136
1,0
:
0,0
91
Bučková Aneta[+18]
105
1,0
:
0,0
71
Merhautka A
318
5,0
:
0,0
261
2.A
126
1,0
:
0,0
81
145
1,0
:
0,0
141
Šimík Vašek[+15]
47
1,0
:
0,0
39
Hrbek David[+15]
Merhautka C
258
1,0
:
4,0
281
2.B
Herák Jan[+10]
71
0,0
:
1,0
113
Bodák Peter[+8]
103
1,0
:
0,0
81
Chlebda Roman[+10]
Míka Andrej[+10]
84
0,0
:
1,0
87
2.B
287
2,0
:
3,0
296
2.C
Bodák Peter[+8]
121
1,0
:
0,0
115
Čapek Jakub[+8]
91
0,0
:
1,0
108
Kamoj Jan[+8]
75
1,0
:
0,0
73
Andová Tereza[+16]
2.A
250
1,0
:
4,0
253
Merhautka C
Galba Marek[+15]
63
0,0
:
1,0
94
Kotlár Kevin[+10]
Šimík Vašek[+15]
121
1,0
:
0,0
77
66
0,0
:
1,0
82
Merhautka A
299
2,0
:
3,0
341
Merhautka B
110
1,0
:
0,0
105
Costa Nicolas[+8]
69
0,0
:
1,0
127
Pokorná Denisa[+28]
120
1,0
:
0,0
109
Merhautka C
191
0,0
:
5,0
429
Merhautka A
Herák Jan[+10]
65
0,0
:
1,0
143
71
0,0
:
1,0
155
Míka Andrej[+10]
55
0,0
:
1,0
131
Merhautka B
259
2,0
:
3,0
265
2.B
62
0,0
:
1,0
82
Pokorná Denisa[+28]
87
1,0
:
0,0
79
Bučková Aneta[+18]
110
1,0
:
0,0
104
Chlebda Roman[+10]
2.A
280
1,0
:
4,0
317
2.C
109
0,0
:
1,0
140
Čapek Jakub[+8]
Šimík Vašek[+15]
105
1,0
:
0,0
94
Galba Marek[+15]
66
0,0
:
1,0
83
Andová Tereza[+16]
Merhautka B
328
4,0
:
1,0
276
2.A
Mucha David[+10]
94
1,0
:
0,0
69
Veselý Michal[+10]
89
0,0
:
1,0
123
Šimík Vašek[+15]
Pokorná Denisa[+28]
145
1,0
:
0,0
84
Galba Marek[+15]
Merhautka C
246
0,0
:
5,0
351
2.C
Kotlár Kevin[+10]
73
0,0
:
1,0
127
Čapek Jakub[+8]
Pokuta Jan[+10]
88
0,0
:
1,0
99
Kamoj Jan[+8]
Klimeš David[+10]
85
0,0
:
1,0
125
2.B
291
0,0
:
5,0
434
Merhautka A
Bodák Peter[+8]
122
0,0
:
1,0
146
Chlebda Roman[+10]
82
0,0
:
1,0
137
Costa Nicolas[+8]
87
0,0
:
1,0
151

Dnes se hraje

17:30
1.liga D SČ východTipsport arena
17:30
5. liga Frýdek MístekBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga RokycanyBB Bowling Rokycany
18:00
5. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
8. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
10. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice
19:00
5. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:30
6. liga Frýdek MístekBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
18:00
3. lIga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga PardubiceBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
4. liga PardubiceBowlingzone Pardubice
18:00
5. liga PardubiceBowlingzone Pardubice
18:30
4. liga NebušiceBurger Bar Nebušice
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL