Výběr ligy:

SBL Ústí nad Orlicí

13. dubna 2018

Seniorská liga Ústí nad Orlicí, 2. kolo

Barvínek Zdeněk

Zázrakem zaváněl druhý hrací den Seniorské bowlingové ligy v Ústí nad Orlicí. Pozdní sběr, který míval v minulých ročnících náskok dvou bodů na poslední družstvo tabulky, měl najednou ten samý náskok na Ohnivé draky, kteří byli druzí. Draci (na fotce zleva Františkové Kolář a Staněk a Mirek Sejkora) nakonec tento hrací den vyhráli a vedou i celkově. Na druhém místě je, jen díky lepšímu skóre, ABB Vidlatá Seč, zázraci jsou třetí. Na fotce jsou i držitelé nejvyšších náhozů kola, indián Vláďa Pitaš (všimněte si, že nemá nejen boty, ale ani ponožky) a dokonale upravená Eva Appeltauerová z Tacl teamu B. ZB

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Ohniví draci
7
3896
529,57
27,0
2.
ABB Vidlatá Seč
7
3845
518,29
21,0
Pozdní sběr
7
3762
515,29
21,0
4.
Apači
7
3663
509,29
20,5
5.
Tacl Letohrad A
7
3533
497,57
17,0
6.
SBK Boskovice
7
3465
481,71
16,0
7.
Dlouhá chvíle
7
3627
516,43
10,5
8.
Tacl Letohrad B
7
3534
477,71
7,0

Zápasy kola

Tacl Letohrad A
541
5,0
:
0,0
492
ABB Vidlatá Seč
Tomášek Petr[+10]
174
1,0
:
0,0
168
185
1,0
:
0,0
156
182
1,0
:
0,0
168
Pozdní sběr
574
4,0
:
1,0
494
Tacl Letohrad B
Vodák Viktor[+5]
171
1,0
:
0,0
155
Severová Jana[+15]
159
0,0
:
1,0
187
Musil Petr[+16]
244
1,0
:
0,0
152
Barvínek Jan[+2]
Ohniví draci
537
5,0
:
0,0
456
Dlouhá chvíle
193
1,0
:
0,0
159
188
1,0
:
0,0
142
156
1,0
:
0,0
155
Dostál Ivan[+2]
Apači
500
1,0
:
4,0
524
SBK Boskovice
180
1,0
:
0,0
143
Láník Igor[+7]
162
0,0
:
1,0
183
Henzl Petr[+2]
158
0,0
:
1,0
198
Dlouhá chvíle
525
3,0
:
2,0
481
SBK Boskovice
151
0,0
:
1,0
159
Láník Igor[+7]
148
0,0
:
1,0
162
Henzl Petr[+2]
Dostál Ivan[+2]
226
1,0
:
0,0
160
Ohniví draci
516
2,0
:
3,0
527
Apači
155
1,0
:
0,0
150
173
0,0
:
1,0
201
188
1,0
:
0,0
176
ABB Vidlatá Seč
564
5,0
:
0,0
493
Tacl Letohrad B
200
1,0
:
0,0
185
200
1,0
:
0,0
167
164
1,0
:
0,0
141
Barvínek Jan[+2]
Tacl Letohrad A
496
1,0
:
4,0
537
Pozdní sběr
147
0,0
:
1,0
182
Vodák Viktor[+5]
161
0,0
:
1,0
194
188
1,0
:
0,0
161
Ohniví draci
572
5,0
:
0,0
473
Tacl Letohrad B
207
1,0
:
0,0
171
155
1,0
:
0,0
148
210
1,0
:
0,0
154
Severová Jana[+15]
Tacl Letohrad A
438
1,0
:
4,0
494
SBK Boskovice
147
1,0
:
0,0
143
137
0,0
:
1,0
140
Henzl Petr[+2]
154
0,0
:
1,0
211
Apači
480
0,0
:
5,0
582
Pozdní sběr
142
0,0
:
1,0
174
Vodák Viktor[+5]
179
0,0
:
1,0
183
159
0,0
:
1,0
225
Musil Petr[+16]
ABB Vidlatá Seč
581
4,0
:
1,0
535
Dlouhá chvíle
170
0,0
:
1,0
200
212
1,0
:
0,0
166
199
1,0
:
0,0
169
Dostál Ivan[+2]
Pozdní sběr
528
1,0
:
4,0
586
Dlouhá chvíle
177
0,0
:
1,0
224
185
0,0
:
1,0
214
Musil Petr[+16]
166
1,0
:
0,0
148
Dostál Ivan[+2]
Apači
538
4,0
:
1,0
507
ABB Vidlatá Seč
149
0,0
:
1,0
174
193
1,0
:
0,0
165
196
1,0
:
0,0
168
Tacl Letohrad A
509
0,0
:
5,0
601
Ohniví draci
143
0,0
:
1,0
198
Tomášek Petr[+10]
162
0,0
:
1,0
191
204
0,0
:
1,0
212
SBK Boskovice
571
4,0
:
1,0
564
Tacl Letohrad B
202
1,0
:
0,0
189
Láník Igor[+7]
195
0,0
:
1,0
224
174
1,0
:
0,0
151
Barvínek Jan[+2]
Apači
511
4,0
:
1,0
439
Tacl Letohrad A
158
0,0
:
1,0
165
Tomášek Petr[+10]
153
1,0
:
0,0
152
200
1,0
:
0,0
122
Tacl Letohrad B
531
3,0
:
2,0
518
Dlouhá chvíle
Severová Jana[+15]
215
1,0
:
0,0
161
144
0,0
:
1,0
155
Barvínek Jan[+2]
172
0,0
:
1,0
202
Pozdní sběr
499
5,0
:
0,0
411
SBK Boskovice
Vodák Viktor[+5]
195
1,0
:
0,0
131
153
1,0
:
0,0
145
Láník Igor[+7]
151
1,0
:
0,0
135
Henzl Petr[+2]
Ohniví draci
538
2,0
:
3,0
549
ABB Vidlatá Seč
173
0,0
:
1,0
199
190
1,0
:
0,0
177
175
1,0
:
0,0
173
ABB Vidlatá Seč
589
4,0
:
1,0
509
Pozdní sběr
185
0,0
:
1,0
197
Vodák Viktor[+5]
182
1,0
:
0,0
126
222
1,0
:
0,0
186
Musil Petr[+16]
SBK Boskovice
505
1,0
:
4,0
560
Ohniví draci
182
1,0
:
0,0
177
Henzl Petr[+2]
160
0,0
:
1,0
184
163
0,0
:
1,0
199
Tacl Letohrad B
513
1,0
:
4,0
527
Tacl Letohrad A
Severová Jana[+15]
193
1,0
:
0,0
149
151
0,0
:
1,0
164
Tomášek Petr[+10]
Barvínek Jan[+2]
169
0,0
:
1,0
214
Dlouhá chvíle
509
0,5
:
4,5
602
Apači
153
0,0
:
1,0
177
180
0,5
:
0,5
180
Dostál Ivan[+2]
176
0,0
:
1,0
245
Tacl Letohrad B
466
1,0
:
4,0
505
Apači
138
0,0
:
1,0
149
177
1,0
:
0,0
162
Severová Jana[+15]
151
0,0
:
1,0
194
Dlouhá chvíle
498
0,0
:
5,0
583
Tacl Letohrad A
142
0,0
:
1,0
164
179
0,0
:
1,0
194
Tomášek Petr[+10]
Dostál Ivan[+2]
177
0,0
:
1,0
225
SBK Boskovice
479
1,0
:
4,0
563
ABB Vidlatá Seč
137
0,0
:
1,0
234
Láník Igor[+7]
171
1,0
:
0,0
152
171
0,0
:
1,0
177
Pozdní sběr
533
1,0
:
4,0
572
Ohniví draci
Vodák Viktor[+5]
175
1,0
:
0,0
169
188
0,0
:
1,0
219
Musil Petr[+16]
170
0,0
:
1,0
184

Dnes se hraje

17:00
17:00
5. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
2. liga B (SM)Jadran Frýdek Místek
18:00
2. liga B (ZČ)Třemošná u Plzně
18:00
3. liga ChebBowling Svatý kříž
18:00
18:00
4. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
6.liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:00
6. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:00
18:30
6. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
18:30
19:00
1. liga B (PRG)Best Bowling Zličín
19:00
2. liga B (JČ)Campus Bowling
19:00
2. liga D (PRG)Bowling Vojkov
19:00
3. liga C (PRG)SB centrum Chodov
19:00
3. liga F (PRG)Xbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL