Výběr ligy:

SBL Frýdek-Místek

20. dubna 2018

Seniorská liga Frýdek-Místek, 4. kolo

Kala Rostislav

​Kemenangan dnes nejlepší.

Tak máme za sebou další den a většina družstev má odehráno stejný počet utkáni. Dnešní den bez prohry absolvoval Kemenangan a snížil náskok vedoucího Xbowling ValMez který byl dnes druhý.

Třetí místo celkově udrželo dnes pauzírující Kamperetampere čtvrti jsou Kelímci pate místo Ogaři a šestý Jadran cup odstupy mezi družstvy jsou poměrně malé a tak po dalším dnu muže byt vše jinak. Také další družstva Bolijeteam a Baník mohou ještě zlobit zápasu je hodně.

Nejvyšší nához dne patřil Kemenanganu a z hráčů to byl Rostislav Kala který stejně, jako Zdeněk Topič měli dnes nejlepší průměr, v ženách byla nejlepší Anna Stromšíková a vede i celkově.

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Kemenangan
5
2754
541,00
21,0
2.
Xbowling ValMez
5
2699
531,80
17,0
3.
Jadran cup
5
2577
511,40
13,5
4.
Kelímci
5
2561
504,20
13,0
5.
Ogaři
5
2623
516,60
12,0
6.
Bolijeteam
5
2427
475,40
11,0
7.
Leonardo
6
2571
417,50
2,5

Zápasy kola

Leonardo
409
0,0
:
5,0
524
Kemenangan
127
0,0
:
1,0
189
148
0,0
:
1,0
155
Pilchová Lenka[+11]
134
0,0
:
1,0
180
Kelímci
555
4,0
:
1,0
493
Jadran cup
185
1,0
:
0,0
139
169
0,0
:
1,0
180
201
1,0
:
0,0
174
Ogaři
546
5,0
:
0,0
476
Bolijeteam
188
1,0
:
0,0
183
Jung Jindřich[+10]
191
1,0
:
0,0
157
167
1,0
:
0,0
136
Kelímci
516
2,0
:
3,0
516
Xbowling ValMez
146
0,0
:
1,0
184
191
1,0
:
0,0
150
179
0,0
:
1,0
182
Kemenangan
532
5,0
:
0,0
464
Ogaři
167
1,0
:
0,0
159
181
1,0
:
0,0
160
184
1,0
:
0,0
145
Jadran cup
542
3,5
:
1,5
448
Leonardo
219
1,0
:
0,0
120
170
0,5
:
0,5
170
153
0,0
:
1,0
158
Pilchová Lenka[+11]
Leonardo
412
0,0
:
5,0
577
Ogaři
102
0,0
:
1,0
183
142
0,0
:
1,0
221
Pilchová Lenka[+11]
168
0,0
:
1,0
173
Jadran cup
492
3,0
:
2,0
474
Bolijeteam
181
0,0
:
1,0
190
Jung Jindřich[+10]
184
1,0
:
0,0
133
127
0,0
:
1,0
151
Kemenangan
564
3,0
:
2,0
545
Xbowling ValMez
181
0,0
:
1,0
184
167
0,0
:
1,0
168
216
1,0
:
0,0
193
Kemenangan
530
4,0
:
1,0
503
Kelímci
189
1,0
:
0,0
177
180
0,0
:
1,0
181
161
1,0
:
0,0
145
Xbowling ValMez
544
3,0
:
2,0
544
Ogaři
180
1,0
:
0,0
159
186
0,0
:
1,0
213
178
1,0
:
0,0
172
Bolijeteam
501
4,0
:
1,0
429
Leonardo
Jung Jindřich[+10]
164
1,0
:
0,0
119
189
1,0
:
0,0
143
148
0,0
:
1,0
167
Pilchová Lenka[+11]
Xbowling ValMez
522
5,0
:
0,0
424
Leonardo
185
1,0
:
0,0
125
167
1,0
:
0,0
150
170
1,0
:
0,0
149
Pilchová Lenka[+11]
Bolijeteam
474
4,0
:
1,0
423
Kelímci
Jung Jindřich[+10]
134
0,0
:
1,0
155
181
1,0
:
0,0
118
159
1,0
:
0,0
150
Jadran cup
528
5,0
:
0,0
492
Ogaři
Mihulka Josef[+4]
168
1,0
:
0,0
157
203
1,0
:
0,0
180
157
1,0
:
0,0
155
Bolijeteam
502
1,0
:
4,0
604
Kemenangan
Jung Jindřich[+10]
194
0,0
:
1,0
201
190
1,0
:
0,0
179
118
0,0
:
1,0
224
Xbowling ValMez
572
4,0
:
1,0
522
Jadran cup
197
1,0
:
0,0
149
Mihulka Josef[+4]
185
0,0
:
1,0
187
190
1,0
:
0,0
186
Leonardo
449
0,0
:
5,0
564
Kelímci
145
0,0
:
1,0
196
161
0,0
:
1,0
180
Pilchová Lenka[+11]
143
0,0
:
1,0
188

Dnes se hraje

17:00
2. liga LiberecTipsport arena
17:00
6. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
4. liga Kutná HoraMM Bowl Kutná Hora
18:00
4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga NebušiceBurger Bar Nebušice
18:30
6. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
2. liga A JČCampus Bowling
19:00
2. liga A PRGBest Bowling Zličín
19:00
3. liga H PRGSB centrum Chodov
19:00
4. liga ŘepyBowling Manta
19:00
5. liga DejviceBowling Dejvice
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
19:15
9. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL