11. června 2021

Letní devítková liga Tišnov sk.A, 1. kolo

Malkovský Martin

​Konečně jsme se dočkali! Odstartovala nám LTDL 2021

První hrací den Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2021, který byl odehrán v úterý, odstartoval začátek letní sezóny na Xbowlingu Tišnov. Svůj první den tak odehrála skupina „A“. Hned ze startu se musíme omluvit. V rámci sjednocení pravidel a připomínek organizátora ustupujeme v Tišnově od pomocných HDC u žen. V současné době se to ve skupině „A“ týká zejména vítěze hracího dne – týmu Rychlý Koule, který ale i přes tuto úpravu propozic zůstává stále v čele skupiny. Gratulujeme!

Avízo z Prahy je takové, že výsledky budou revidovány k dnešnímu večeru. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné pocity křivdy….

Ale zpět k prvnímu dni LTDL 2021 sk. „A“.

Skupiny nám byly tradičně nalosovány tak, aby +- odpovídaly výkonnostním kategoriím všech týmů a věříme, že si za celý letošní ročník užijete značné zábavy.

Po prvním kole se nám na prvním místě umístil tým Rychlý Koule (22 b.). Druhé místo patří týmu TŘI TETY (18 b.) (Zde VELKÝ POZOR – pánové nejsou dámy, takže zde HDC nehrozil!). Třetí místo si zajistil tým ATD…(13 b.). Šviháci (10 b.) to tentokrát zapíchli na 4. místě. V závěsu za nimi je na pátém místě tým LUCKY SEVEN (8 b.). Tabulku nám uzavírá SPLIT MIX (4 b.).

Nejlepším hráčem kola byl Jarda Pařízek (LUCKY SEVEN) s parádním průměrem 220,80. O nejvyšší nához kola se však postaral David Martinek (ATD…) který zahrál maximální počet bodů 300! Jak Jarda, tak David získali pro své týmy maximální možný počet bodů, tedy 5. Katka Kessnerová (Rychlý Koule) byla jedinou ženou kola, a tak ji náleží pozice nejlepší ženy kola. Týmově pak zářil vítěz kola Rychlý Koule s průměrem 593,00 a o nejvyšší nához kola se postaral tým TŘI TETY – 731.

Další hrací den nás čeká 22. června v 19:00 na centru Xbowling Tišnov. Těšíme se na Vás.