Výběr ligy:

Juniorská Extraliga sk. B

3. února 2019

Juniorská Extraliga sk.B, 5. kolo

Liebichová Ingrid

Dnes Praha přivítala juniorské hráče velkým přívalem sněhu. Hrát se začalo s malým zpožděním.

Nejlépe si dnes vedlo družstvo BC Bowlingzone A, které získalo 30 bodů .

Celkové pořadí Juniorské extraligy B - 1. místo BC Bowling A, na 2. místě se úmístil TACL Team Letohrad a třetí místo patří týmu Radava A.

Příště se hraje 3.3. 2019 na herně Bowlingzone Pardubice.

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
BC Bowlingzone A
7
3916
528,43
30,0
2.
BC Bowlingzone ABB
7
3518
461,57
26,5
3.
TACL Team Letohrad
7
3692
484,43
23,0
4.
BC Bowlingzone B
7
3259
394,57
17,0
5.
Poděbradští tygři
7
3079
396,57
16,0
6.
Radava A
7
3376
425,86
13,5
7.
Radava B
7
3031
407,57
11,0
8.
Radava C
7
2481
253,57
3,0

Zápasy kola

Radava A
469
0,5
:
4,5
487
BC Bowlingzone ABB
161
0,0
:
1,0
162
Timko Dominik[+6]
Mojka David[+25]
150
0,5
:
0,5
150
158
0,0
:
1,0
175
Vízdal Jan[+10]
Radava B
417
1,0
:
4,0
512
BC Bowlingzone B
Babec Adam[+6]
173
1,0
:
0,0
158
Průša David[+20]
130
0,0
:
1,0
202
Hais Petr[+2]
114
0,0
:
1,0
152
Radava C
301
0,0
:
5,0
443
BC Bowlingzone A
95
0,0
:
1,0
118
113
0,0
:
1,0
158
Prekop Ondřej[+15]
93
0,0
:
1,0
167
Poděbradští tygři
445
0,0
:
5,0
573
TACL Team Letohrad
180
0,0
:
1,0
225
Heerink Jim[+15]
105
0,0
:
1,0
145
Seidl Daniel[+4]
Nováková Iva[+14]
160
0,0
:
1,0
203
BC Bowlingzone A
618
5,0
:
0,0
511
TACL Team Letohrad
249
1,0
:
0,0
150
Prekop Ondřej[+15]
179
1,0
:
0,0
173
190
1,0
:
0,0
188
Radava C
358
1,0
:
4,0
413
Poděbradští tygři
143
1,0
:
0,0
96
Heerink Jim[+15]
122
0,0
:
1,0
166
Nováková Iva[+14]
93
0,0
:
1,0
151
BC Bowlingzone ABB
464
4,0
:
1,0
415
BC Bowlingzone B
Timko Dominik[+6]
138
1,0
:
0,0
126
178
1,0
:
0,0
140
Průša David[+20]
Vízdal Jan[+10]
148
0,0
:
1,0
149
Radava A
441
4,0
:
1,0
427
Radava B
Mojka David[+25]
158
1,0
:
0,0
125
Iwazawa Ema[+33]
154
0,0
:
1,0
191
129
1,0
:
0,0
111
Hais Petr[+2]
Radava C
389
1,0
:
4,0
455
BC Bowlingzone B
141
0,0
:
1,0
167
Průša David[+20]
140
1,0
:
0,0
105
108
0,0
:
1,0
183
Radava A
511
2,0
:
3,0
528
TACL Team Letohrad
173
1,0
:
0,0
172
Mojka David[+25]
180
1,0
:
0,0
141
158
0,0
:
1,0
215
Seidl Daniel[+4]
Poděbradští tygři
476
3,0
:
2,0
464
Radava B
156
0,0
:
1,0
162
Heerink Jim[+15]
124
0,0
:
1,0
162
Nováková Iva[+14]
196
1,0
:
0,0
140
Babec Adam[+6]
BC Bowlingzone ABB
480
1,0
:
4,0
574
BC Bowlingzone A
Timko Dominik[+6]
140
0,0
:
1,0
210
184
1,0
:
0,0
157
Vízdal Jan[+10]
156
0,0
:
1,0
207
Radava B
411
1,0
:
4,0
537
BC Bowlingzone A
139
0,0
:
1,0
195
157
1,0
:
0,0
152
Prekop Ondřej[+15]
Babec Adam[+6]
115
0,0
:
1,0
190
Poděbradští tygři
443
1,0
:
4,0
507
BC Bowlingzone ABB
141
0,0
:
1,0
171
Heerink Jim[+15]
115
0,0
:
1,0
153
Timko Dominik[+6]
Nováková Iva[+14]
187
1,0
:
0,0
183
Vízdal Jan[+10]
Radava A
526
5,0
:
0,0
372
Radava C
163
1,0
:
0,0
133
173
1,0
:
0,0
137
Iwazawa Ema[+33]
190
1,0
:
0,0
102
TACL Team Letohrad
514
5,0
:
0,0
458
BC Bowlingzone B
178
1,0
:
0,0
155
Průša David[+20]
157
1,0
:
0,0
140
Seidl Daniel[+4]
179
1,0
:
0,0
163
Poděbradští tygři
490
4,0
:
1,0
406
Radava A
Heerink Jim[+15]
185
1,0
:
0,0
142
Iwazawa Ema[+33]
129
0,0
:
1,0
132
Nováková Iva[+14]
176
1,0
:
0,0
132
BC Bowlingzone B
451
1,0
:
4,0
652
BC Bowlingzone A
177
1,0
:
0,0
161
Průša David[+20]
140
0,0
:
1,0
257
134
0,0
:
1,0
234
Radava B
461
1,0
:
4,0
542
TACL Team Letohrad
Babec Adam[+6]
157
0,0
:
1,0
217
Hais Petr[+2]
166
1,0
:
0,0
159
138
0,0
:
1,0
166
Seidl Daniel[+4]
Radava C
317
0,0
:
5,0
488
BC Bowlingzone ABB
100
0,0
:
1,0
177
Timko Dominik[+6]
135
0,0
:
1,0
149
82
0,0
:
1,0
162
Vízdal Jan[+10]
BC Bowlingzone ABB
571
4,0
:
1,0
423
Radava B
Vízdal Jan[+10]
199
1,0
:
0,0
137
218
1,0
:
0,0
128
Hais Petr[+2]
Timko Dominik[+6]
154
0,0
:
1,0
158
Babec Adam[+6]
TACL Team Letohrad
536
5,0
:
0,0
391
Radava C
202
1,0
:
0,0
140
151
1,0
:
0,0
117
183
1,0
:
0,0
134
BC Bowlingzone B
522
5,0
:
0,0
490
Radava A
Průša David[+20]
183
1,0
:
0,0
162
Mojka David[+25]
183
1,0
:
0,0
181
156
1,0
:
0,0
147
BC Bowlingzone A
523
4,0
:
1,0
366
Poděbradští tygři
194
1,0
:
0,0
92
Knapík Filip[+20]
Prekop Ondřej[+15]
132
0,0
:
1,0
137
Nováková Iva[+14]
197
1,0
:
0,0
137
Heerink Jim[+15]
BC Bowlingzone B
446
2,0
:
3,0
446
Poděbradští tygři
99
0,0
:
1,0
134
Heerink Jim[+15]
Průša David[+20]
171
1,0
:
0,0
113
Knapík Filip[+20]
176
0,0
:
1,0
199
Nováková Iva[+14]
BC Bowlingzone A
569
4,0
:
1,0
533
Radava A
228
1,0
:
0,0
147
Prekop Ondřej[+15]
203
1,0
:
0,0
196
Mojka David[+25]
138
0,0
:
1,0
190
TACL Team Letohrad
488
1,0
:
4,0
521
BC Bowlingzone ABB
142
1,0
:
0,0
128
Vízdal Jan[+10]
173
0,0
:
1,0
196
Seidl Daniel[+4]
173
0,0
:
1,0
197
Timko Dominik[+6]
Radava B
428
4,0
:
1,0
353
Radava C
109
1,0
:
0,0
101
Hais Petr[+2]
202
1,0
:
0,0
109
117
0,0
:
1,0
143

Dnes se hraje

08:30
ŠBL Tišnov sk. BXbowling Tišnov
09:00
ŠBL Brno sk. ABowling Brno
09:00
ŠBL Brno sk. BBowling Brno
18:00
2. liga B SMJadran Frýdek Místek
18:00
18:00
18:00
5. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
19:00
2. liga D PRGBest Bowling Zličín
19:00
4. liga DejviceBowling Dejvice
19:00
5. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL