Výběr ligy:

Finále SBL sk. B

6. května 2024

Finále SBL. sk. B

Marval Jiří

Lemuři suverénně vyhráli skupinu.

Jednou ze základních skupin Finále Seniorské ligy, byla skupina B: zde neskutečnou jízdu ve skupině předvedli domácí Lemuři, kteří prošli skupinou suverénně, bez porážky a vybojovali 22 bodů z 25-ti možných. Na druhém a třetím místě měli Jadran FM a BT Notaxo shodně 14 bodů, o pořadí rozhodovalo opět skóre. Posledním, čtvrtým postupujícím s 11 body, byl Radegast. Za kratší konec úspěšnosti tahali Bestarmy a Kulový blesk, kteří na postup do pavouka play-off nedosáhli.

Kdo se stal mistrem ČR a jak vše dále probíhalo v následném play-off, naleznete >> ZDE.

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Lemuři
5
2774
497,00
22,0
2.
Jadran FM
5
2765
523,00
14,0
BT Notaxo
5
2642
524,60
14,0
4.
Radegast
5
2832
520,40
11,0
5.
Bestarmy
5
2632
503,40
9,0
6.
Kulový Blesk
5
2656
493,20
5,0

Zápasy kola

Bestarmy
533
1,0
:
4,0
589
Radegast
Bittala Petr[+15]
161
0,0
:
1,0
192
Horák Ladislav[+22]
192
0,0
:
1,0
225
180
1,0
:
0,0
172
BT Notaxo
458
1,0
:
4,0
518
Lemuři
148
0,0
:
1,0
165
126
0,0
:
1,0
206
184
1,0
:
0,0
147
Colon Josef[+15]
Jadran FM
531
1,0
:
4,0
565
Kulový Blesk
212
1,0
:
0,0
171
175
0,0
:
1,0
205
144
0,0
:
1,0
189
Kunc Oto[+17]
Jadran FM
523
1,0
:
4,0
536
Lemuři
180
1,0
:
0,0
162
143
0,0
:
1,0
165
200
0,0
:
1,0
209
Bestarmy
623
5,0
:
0,0
510
Kulový Blesk
Bittala Petr[+15]
177
1,0
:
0,0
144
206
1,0
:
0,0
182
Kunc Oto[+17]
240
1,0
:
0,0
184
Radegast
512
1,0
:
4,0
558
BT Notaxo
Horák Ladislav[+22]
192
0,0
:
1,0
226
162
1,0
:
0,0
147
158
0,0
:
1,0
185
BT Notaxo
548
4,0
:
1,0
509
Bestarmy
208
1,0
:
0,0
175
Bittala Petr[+15]
175
1,0
:
0,0
164
165
0,0
:
1,0
170
Jadran FM
617
4,0
:
1,0
572
Radegast
232
1,0
:
0,0
188
Horák Ladislav[+22]
226
1,0
:
0,0
212
159
0,0
:
1,0
172
Kulový Blesk
486
0,0
:
5,0
599
Lemuři
162
0,0
:
1,0
165
Kunc Oto[+17]
141
0,0
:
1,0
194
183
0,0
:
1,0
240
Colon Josef[+15]
Radegast
611
5,0
:
0,0
563
Kulový Blesk
Horák Ladislav[+22]
224
1,0
:
0,0
190
200
1,0
:
0,0
197
Kunc Oto[+17]
187
1,0
:
0,0
176
Lemuři
537
4,0
:
1,0
486
Bestarmy
193
1,0
:
0,0
157
Bittala Petr[+15]
159
0,0
:
1,0
183
Colon Josef[+15]
185
1,0
:
0,0
146
BT Notaxo
523
1,0
:
4,0
564
Jadran FM
172
0,0
:
1,0
189
192
1,0
:
0,0
191
159
0,0
:
1,0
184
Kulový Blesk
532
1,0
:
4,0
555
BT Notaxo
184
1,0
:
0,0
156
Kunc Oto[+17]
180
0,0
:
1,0
208
168
0,0
:
1,0
191
Radegast
548
0,0
:
5,0
584
Lemuři
Horák Ladislav[+22]
168
0,0
:
1,0
178
187
0,0
:
1,0
196
193
0,0
:
1,0
210
Jadran FM
530
4,0
:
1,0
481
Bestarmy
171
1,0
:
0,0
143
164
0,0
:
1,0
170
Bittala Petr[+15]
195
1,0
:
0,0
168

Dnes se hraje

14:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
7. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite