11. března 2019

8. liga Xbowling Tišnov, 1. kolo

Malkovský Martin

​Nechyť ryby zažil premiérové vítězství

Svoje první kolo jarní části má za sebou i 8. ABL Tišnov, která jej odehrála 6. března na bowlingovém centru Xbowling Tišnov. Osmá liga je skupina, které se účastní hned dva nové týmy, ale zároveň je to skupina, do které nedorazil, bez jakékoliv omluvy, jeden tým. Bohužel je tedy tato skupina pouze pětičlenná. Své premiérové vítězství zažil nový tým Nechyť ryby, který tak chytil alespoň prvních 17,5 bodů.

Jak již bylo řečeno, nedorazil tým Uzenáři, a tak s tímto týmem do dalších kol nepočítáme. Uvolnilo se tedy jedno volné místo, které je možné využít k tréninku. V případě zájmu, kontaktuje obsluhu centra, která Vám sdělí bližší informace.

Průběh prvního kola byl doslova skvělý. Pro několik hráčů to byla premiéra, co se týče turnajového systému, ale všichni se s touto prvotní zkušeností popasovali více než dobře. Svědčí o tom zejména bodová vyrovnanost, která se může každým kolem měnit. Proto se už teď těšíme na další kolo.

Tabulka po 1. kole: 1. místo Nechyť ryby (17,5 bodů), 2. místo Lůzři (16 bodů), 3. místo Pivní sláma (16 bodů), 4. místo Moraváci (13,5 bodů) a 5. místo Puzzle (12 bodů).

Nejlepším hráčem kola byl Víťa Kalina (Lůzři) s průměrem 154,40. Náleží mu také nejvyšší nához kola 181. Nejlepší hráčkou kola byla Marie Jurovčínová (Puzzle) s průměrem 125,80. Nejužitečnější hráči byla Jarda Pařízek a Honza Vácha (oba Pivní sláma) a již zmíněný Víťa Kalina. Všichni tři získali 4 body. Týmově se pak nejlépe dařilo Lůzrům s průměrem 403,20 a náhozem 489.

První kolo 8. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď druhé kolo, které je na programu 20. března v 18:30. Budeme se na Vás těšit!