22. listopadu 2019

8. liga Xbowling Strašnice, 4. kolo

Xbowling Strašnice

​Vítězem 8.ligy Xbowlingu Strašnice je SPLIT HAPPENS.

Na Xbowlingu Strašnice se odehrálo poslední kolo 8.ligy. V tomhle kole si nejlépe dařilo týmu PECKY s 19 body, na druhém místě skončili HOSTÉ s 18 body a na třetím místě SPLIT HAPPENS s 16 body.

Nejvyšší nához tohoto dne měl Milan Mikulášek (HOSTÉ) 202 bodů. Nejvyšší průměr chlapů měl opět Milan Mikulášek (HOSTÉ) 173,75 bodů a nejlepší ženský průměr měla Monika Sedláková (HOSTÉ) 158 bodů.

V závěru hracího dne bylo vyhodnocení celoročních výsledků. První kategorie byla nejvyšší nához hracího dne. 1.hrací den Milan Petřík 194 b, 2.hrací den Petr Žalud 196 b, 3.hrací den Ondřej Štrunc 187 b a 4.hrací den Milan Mikulášek 179 b. Všichni hráči dostali dárek duopack piv.

Další kategorie nejvyšší nához družstvo SPLIT HAPPENS 546 b dostali 2x duopack piv.

Nejnižší nához družstva: JB MIRAMARE 1807 B 1x duopack piv.

Taky byla kategorie nejnižší nához a všichni jmenovaný hráči dostali energy drink. 1.hrací den Zuzana Ctiborová 87 b, 2.hrací den Ondřej Štrunc 92 b, 3.hrací den Jägerová Míla 79 b a 4.hrací den Vojtěch Ošťádal 88 b.

Nejužitečnější hráčem ligy byl Petr Žalud 13 body, dostal duopack piv. Nejlepší hráč ligy Petr Žalud s průměrem 159,8 bodů, dostal tričko a nelepší hráčka Sabina Petrásková s průměrem 149,5 bodů, dostala skleněnou plaketu a tričko.

A nakonec bylo vyhodnocení pořadí družstev. Na 6.místě TJ HÁZENÁ JHK 38 bodů, 5.místo JB MIRAMARE 1807 B 43 bodů a na 4.místě ČAJ RUM BUM 44 bodů. Všichni dostali skleněnou plaketu. Na 3.místě skončili PECKY s 51 body a na 2.místě HOSTÉ 52 body, který získali pohár a sekt. Vítězem 8.ligy se stal SPLIT HAPPENS s 56 body, kteří získali slevový poukaz na další sezonu, soudek piva a pohár vítěze ligy.

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na další sezonu s vámi.