11. března 2019

7. liga Xbowling Tišnov, 1. kolo

Malkovský Martin

​V Tišnově se rozjela opět 7. liga

Po půlroční pauze, kdy jsme pozastavili 7. ABL Tišnov, jsme opět se začátkem 20. ročníku ABL rozjeli i další ročník 7. ABL Tišnov. Podařilo se nám obsadit celou soutěž i s některými původními týmy, a tak jsme mohli 5. března začít. A kdo si v budoucnu najde cestu na 7. ligu, tak určitě nebude litovat! Vítězem prvního kola se stal Davidův vítězný tým, který získal 19 bodů.

Věříme, že průběh 7. ABL Tišnov bude atraktivní pro všechny. Nasvědčuje tomu jak složení týmů, tak i první kolo, kde padala velice zajímavá čísla. Některým týmům věstíme i velice rychlý postup napříč ligami v Tišnově. Sedmá liga má totiž tak různorodý původ, že nad tím zůstává rozum stát. Nové týmy, týmy z nižší soutěže, tým co pár měsíců nehrál, týmy co mají hráče, kteří hráli nejvyšší domácí soutěže, týmy co shání hráče pár hodin před ligou…. Dalo by se toho najít spousty. Pokud tedy m& aacute;t e rádi napínavý průběh amatérský soutěží, 7. ABL Tišnov je pro Vás to pravé. Touto cestou chválíme i všechny týmy, které se soutěže zúčastňují!

Tabulka po 1. kola: 1. místo Davidův vítězný tým (19 bodů), 2. místo Trylyjon chib (17 bodů), 3. místo ATD… (16 bodů), 4. místo RAPO (11 bodů), 5. místo T. O. Bílý Lev (7 bodů) a 6. místo Splitmani (5 bodů).

Nejlepším hráčem prvního kola byl Aleš Navrátil (Trylyjon chib) s průměrem 179,67. O nejvyšší nához se postaral David Zeman (Davidův vítězný tým), který zahrál 219. David byl zároveň i nejužitečnějším hráčem, když jako jediný dokázal získat všech 5 bodů. Nejlepší hráčkou byla Pavlína Procházková (RAPO) s průměrem 136,80.

První kolo 7. ABL Tišnov je za námi. Druhé kolo je naplánováno na 19. března v 18:30 na bowlingovém centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!