13. listopadu 2019

7. liga Xbowling Strašnice, 4. kolo

Xbowling Strašnice

​Vítězem 7.ligy Xbowlingu Strašnice jsou SMAJLÍCI.

Na Xbowlingu Strašnice se odehrálo poslední kolo 7.ligy. V tomhle kole si nejlépe dařilo týmu VYPNOUT ZAPNOUT s 22 body, na druhém místě skončili TYGERS s 15,5 body a na třetím místě SMAJLÍCI s 15 body.

Nejvyšší nához tohoto dne měl Bohumil Brázda (VYPNOUT ZAPNOUT) 243 bodů. Nejvyšší průměr chlapů měl opět Bohumil Brázda (VYPNOUT ZAPNOUT) 172,6 bodů a nejlepší ženský průměr měla Patricie Svobodová (TYGERS) 145,8 bodů.

V závěru hracího dne bylo vyhodnocení celoročních výsledků. První kategorie byla nejvyšší nához hracího dne. 1.hrací den Bohumil Brázda 233 b, 2.hrací den František Krupička 192 b, 3.hrací den Lukáš Vlčan 187 b a 4.hrací den Jan Liška 179 b. Všichni hráči dostali dárek duopak piv.

Další kategorie nejvyšší nához družstvo VYPNOUT ZAPNOUT 536 b dostali 2x duopak piv.

Nejnižší nához družstva: FERNETI Z MARSU 1x duoapk piv.

Taky byla kategorie nejnižší nához a všichni jmenovaný hráči dostali energy drink. 1.hrací den Barbora Carmine 100 b, 2.hrací den Jiří Mantlík 102 b, 3.hrací den Pavlína Prašilová 96 b a 4.hrací den Martin Lomnický 89 b.

Nejužitečnější hráčem ligy byl Václav Vízelka 14,5 body, dostal duopak piv. Nejlepší hráč ligy Bohumil Brázda s průměrem 165,93 bodů, dostal tričko a nelepší hráčka Patricie Svobodová s průměrem 147 bodů, dostala skleněnou plaketu a tričko.

A nakonec bylo vyhodnocení pořadí družstev. Na 6.místě FERNETI 32,5 bodů, 5.místo BOWL POWL 41 bodů a na 4.místě VYPNOUT ZAPNOU 49 bodů. Všichni dostali skleněnou plaketu. Na 3.místě skončili TYGERS s 50 body a na 2.místě STŘELCI S NEPTUNA 57,5 body, který získali pohár a sekt. Vítězem 7.ligy se stali SMAJLÍCI s 70 body, kteří získali slevový poukaz na další sezonu, soudek piva a pohár vítěze ligy.

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na další sezonu s vámi.