15. března 2022

5. liga Brno, 2. kolo

Škrabal Marek

ZOOMBI vyhrává 2. HD v 5. ABL Brno

Naše centrum Bowling Darts Rubín v neděli 6.3. opravdu pumpuje bowlingovou atmosférou a svůj 2. HD si odehrála i 5.ABL Brno. Volný hrací los si vybral tým Zabijáci, a tak bylo jasné, že tento tým nevyhraje. Byl to tým Zoombi který toto kolo opravdu kraloval a stal se s 23 body vítězem a také předvedl nevyšší nához 558 bodů a nejlépe zahraný průměr kola 503,67 bodů. Jak nám to zamíchalo s pořadím?

V čele soutěže je stále tým Club no.5 se ziskem 32 bodů ovšem na druhém místě už máme právě tým Zoombi se ziskem 31 bodů. Na třetím místě je tým Jitrnice s 29 body. První trojice je opravdu velmi vyrovnaná. Na čtvrtém místě máme tým Supermax se ziskem 10 bodů a zatím poslední je tým Zabijáci se ziskem 8 bodů, který ovšem už má volný hrací los za sebou a určitě bude stahovat ztrátu.

Nejlepším hráčem kola se stal Honzík Weingart s průměrem 175,50 bodů. Nejlepší hráčkou se stala Radka Valíková s průměrem 170,67 bodů. V kategorii užitečnosti to byl hned celý gang hráčů, který pro svůj tým získal 5 bodů, a konkrétně se můžete podívat ve výsledcích. Výherce motivační soutěže za nejvyšší nához 217 bodů se stal Milan Valík a odnesl si tekutou cenu a blahopřejeme.

Na programu budeme mít 3. HD, který je naplánován na neděli 20.3.2022 a volný hrací HD si vybere tým Zoombi.