11. října 2018

5. liga Blansko, 2. kolo

Šumpich Ondřej

​Nebezspeční B v 2. HD lepší než Show Flow

V pondělí 8.10.2018 se v Bowlingu Blansko odehrál 2. HD 5. ABL. Suverén skupiny SHOW FLOW (16 b. – celkem 38 b.) poprvé klopýtl a stálo ho to naštěstí pouze jen vítězství v tomto kole. Nejlepší družstvem večera byli celkově druzí tým NEBEZSPEČNÍ B (17 b. – celkem 33 b.) a do závěrečného 3. HD si tak ještě nesou šanci bojovat o celkové vítězství. Pěkně zahrál také tým IZS (15 b. – celkem 25 b.) a posunul se v tabulce na průběžné 4. místo. Třetí míso drží i nadále ORBIT (13 b. – celkem 27 b.) a bude parádní sledovat boj o bednu. Ve hře je ještě také ÚDOLÍ STÍNŮ (12 b. – celkem 24 b.) na pátém místě. Do 2. HD bohužel nenastoupil SBOR (3 b.) a uzavírá tak tabulku na šestém místě.

Nejlepším hráčem kola byl Martin Res (Show Flow) s průměrem 195,60 bodu a nejvyšším náhozem 234 bodů. Co se týče užitečnosti, tak v té byli nejlepší s 5 body Radek Měšťan (Orbit) a Libor Nesrsta (Údolí stínů). Ze dvou žen byla tou lepší Libuška Rybková (Orbit) s průměrem 155,60 bodu. Nejlepší týmovou hru 564 bodů zahrál lídr 5. ligy SHOW FLOW.

Z druhého hracího večera 5. ligy Blansko je to vše a my se již těšíme na závěrečné třetí kolo, které se v Bowlingu Blansko hraje ve čtvrtek 8. listopadu 2018.