1. dubna 2019

4. liga Xbowling Tišnov, 3. kolo

Malkovský Martin

​4. ABL Tišnov odehrála první polovinu jarní části

Své třetí kolo odehrála 4. ABL Tišnov v pondělí 25. března. Čtvrtá liga tak odehrála svoji první polovinu jarní části. Třetí kolo se nejlépe vyvedlo Arizonské Obrodě, když uhrála 18 bodů a posunula se na průběžné třetí místo celkového pořadí.

Čtvrtou ligu jsme hned od začátku tipovali na velice nepředvídatelnou soutěž, a zatím se naše předpověď plní. Vítězem každého kola je někdo jiný. A poslední dvě kola vyhrál vždy tým, který se držel ve spodní části tabulky.

Tabulka ale pomalu začíná dostávat konkrétní podobu. Na špici se zatím drží Doubravník (54 b.), který si vytváří postupný náskok. Druhé místo drží Šamani (47,5 b.). Na třetí místo poskočila Arizonská Obroda (36,5 b.), která se vyhoupla z pátého místa. Čtvrté místo náleží Simpsonovým Tišnov (33 b.). Pátou příčku prozatím drží vítězové předchozího kola Pacienti (31,5 b.) a na šestém místě tým < strong>M ARK IT ZERO (22,5 b.).

Nejlepším hráčem kola byl Lukáš Částka (Šamani), který zahrál průměr 182,60. O nejvyšší nához 236 se postaral Honza Kolařík (MARK IT ZERO). Děvčata tentokrát držela při sobě, když obsadila příčky od 15. místa níže. Nejlépe se z této skupinky dařilo Lucce Zavřelové (MARK IT ZERO). Nejužitečnějšími hráči byla Jarda Kolařík (Arizonská Obroda) a již zmíněný Lukáš Částka. Oba získali po 4 bodech. Nejlepším týmem večera byla Arizonská Obroda s průměrem 507,40. Ne jvyšší nához 561 zahráli Šamani.

První polovina jarní části 4. ABL Tišnov je za námi. Do druhé poloviny vstoupíme 8. dubna na centru Xbowling Tišnov v 18:30. Budeme se na Vás těšit.