1. března 2019

4. liga Xbowling Tišnov, 1. kolo

Malkovský Martin

​Šamani vstoupili do nové sezony vítězně

25. února odstartovala v centru Xbowling Tišnov 4. ABL Tišnov. Čtvrtá liga nám tak zahájila začátek domácích soutěží ABL, kterým teď bude patřit většina všedních večerů následujícího čtvrt roku. Nejlépe první kolo vyšlo Šamanům, kteří získali 21 bodů.

V posledních letech jsme svědky toho, že v domácích soutěžích není o napínavé průběhy celé soutěže nouze. Stejně tak tušíme podobný průběh i ve čtvrté lize. Vzhledem k našim zkušenostem s týmy, nedokážeme určit jediného favorita soutěže, neboť všechny týmy drží kvality tak, že dokáží jediným vydařeným dnem zvrátit průběh ligy. Věříme, že si průběh 4. ABL Tišnov náležitě užijete!

Tabulka po prvním HD vypadá následovně: 1. místo Šamani (21 bodů), 2. místo Doubravník (20 bodů), 3. místo Simpsonovi Tišnov (16 bodů), 4. místo Arizonská Obroda (9 bodů), 5. místo MARK IT ZERO (5 bodů) a 6. místo Pacienti (4 body).

Nejlepším hráčem večera byl Petr Procházka (Doubravník) s průměrem 196,20 a nejvyšším náhozem 218. Žen se nám v této soutěži potkalo hned několik. Však si také rozdaly hezké vzájemné derby v zápase MARK IT ZERO vs Simpsonovi Tišnov. Nejlépe se ale v ženské kategorii dařilo Evě Šimečkové (Simpsonovi Tišnov) s průměrem 158,40. Nejužitečnější hráči byli už jednou zmíněný Petr Procházka a Tonda Hulák (Šamani). Oba získali všech 5 bodů. Týmov ě se ne jlépe dařilo Doubravníku s průměrem 511,40 a nejvyšším náhozem 572.

První kolo 4. ABL Tišnov je za námi. Do druhého kola se podíváme 11. března v 18:30 v centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!