29. května 2019

4. liga Xbowling Kyje, 5. kolo

Xbowling Kyje

​Flákači vyfoukli prvenství Rolling Balls až v posledním zápase.

V pondělí 20.5.2019 se v Kyjích odehrálo poslední kolo 4 ligy. O Vítězi jarního kola se rozhodlo až úplně posledním zápasem mezi Rolling Balls BC a Flákači. Nakonec byli úspěšnější Flákači a vyfoukli tak prvenství Rolling Balls BC o 1,5 bodu. Další pořadí jarního kola je následující....

na čestném šestém místě se umístil tým Slavoje s 8,5 body, na pátém místě skončil tým Big Lebowski Kyje s 47 body a na čtvrtém místě se usadil tým Ach jo! s 74 body.

Na třetím místě se uhnízdily Berušky se 78 body. Na druhé místo se prokoulel Rolling balls BC s 83 body a první místo si vyflákali Flákači s 84,5 body. Nejvyšším týmovým náhozem se může pochlubit Ach jo! a to s 553 body. Nejužitečnějším hráčem turnaje se stal Petr Novák z týmu Ach jo!, který vybojoval 16,5 bodů.

Nejlepším mužem se stal Jindřich Smolák s průměrem 168,38 z týmu Rolling Balls BC. Nejlepší ženou se stala beruščí královna Alena Procházkova s průměrem 150,85 z Berušek.

Naše první zahajovací jarní sezóna byla celou dobu velmi napínavá, protože se s jistotou nedalo říci do poslední chvíle, který tým zvítězí a tajemství tak to vydrželo až do posledního kola.

Hrací den se vyvíjel následujícím způsobem... vítězem pátého hracího dne se stal tým Ach jo! s 19 body, skórem 2302 a průměrem 452,40, ale bohužel to nestačilo na celkové vítězství. O druhé a třetí místo se dělí týmy Flákači a Rolling Balls BC se 17 body, lépe jsou na tom Flákači se skórem 2403 a průměrem 474,20 , Rolling Balls BC nahrál skóre 2176 a průměr 431,20. Na čtvrté místo dolétl tým Berušek se 14 body, skórem 2169 a průměrem 427,40. Na pátém místě zůstal tým Big Lebowski Kyje se 7 body, skórem 1981 a průměrem 388,20. A na posledním místě končí tým Slavoje s 1 bodem, skórem 1358 a průměrem 249,20.

Všem týmům děkujeme za účast a těšíme se na Vás v podzimní části turnaje!

Náš tým XBowling Kyje Vám přeje krásně prožité léto, hezkou dovolenou a hlavně .......... Ať to padá!!!