14. května 2022

4. liga Tišnov, 6. kolo

Malkovský Martin

​SIMPSONOVI TIŠNOV slaví titul v tišnovské 4. lize

Ve středu 4.5.2022 se na našem centrum Xbowling Tišnov odehrálo poslední hrací kolo 4. ligy Tišnova. Než se podíváme na celkové výsledky, shrneme si poslední kolo. Výhru slavil tým Kominíci se ziskem 15 bodů a nejvyšším náhozem 519 bodů. Průměrově se nejlépe dařilo Kartepu když zahrál krásný průměr 466,40 bodu. V jednotlivých statistikách se potom stal nejlepším hráčem Zdeněk Máčka s průměrem 179,40 bodu a hráčkou Eliška Janečková s průměrem 145,80 bodu. Nához kola 200 bodů nám předvedl Martin Kadeřábek. To bylo menší shrnutí závěrečné kola a teď hurá na celkové výsledky.

Titul a postup do vyšší soutěže vybojovali Simpsonovi Tišnov s celkovým ziskem 95 bodů. Druhou příčku udržel Kartep se ziskem 81 bodů. Bronzovou pozici si vyházel tým Emily se ziskem 74 bodů. Nepopulární čtvrtou pozici obsadil tým Pacienti se ziskem 71 bodů. Pouhý půlbod chyběl na pátém místě Kominíkům se ziskem 70,5 bodu a poslední příčku obsadil mládežnický tým Inspiro TCM se ziskem 58,5 bodu.

Mezi jednotlivci získal titul nejlepšího hráče Pavel Filka s celkovým průměrem 169,53 bodu. Titul nejlepší hráčky si odnesla Eliška Janečková s průměrem 146,80 bodu. Nejužitečnější hráčkou celé soutěže se stala Jitka Vejmělková, když pro svůj tým přinesla 18 bodů. Nejvyšším náhozem se pyšní Eva Šimečková a má hodnotu 205 bodů. Všem posíláme velkou gratulaci a děkujeme za krásné výkony.

Sezóna 4. ligy Tišnov je minulostí. Jarní část ABL však ještě nekončí. Na řadě jsou Městská mistrovství

(OBSAZOVAČKY) anejlepší hráči se poté sejdou 11.6.2022 v centru Xbowling Tišnov při Mistrovství regionu. -Celorepublikové Mistrovství ABL se hraje v termínu 18. - 19. června 2022 v centru Xbowling Prosek (hotel Duo). Úplným závěrem děkujeme všem týmům a hráčům za krásné bowlingové večery a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.