27. listopadu 2021

4. liga Tišnov, 6. kolo

Xbowling Tišnov

​Vyhlášení soutěže si zažila 4. ABL Tišnova

Nezastavujeme a jedeme dál, protože na centrum Xbowling Tišnov se dohrávají soutěže a konečně po dlouhé době zažíváme vyhlášení a ocenění těch nejlepších. V úterý 23.11. si svoje poslední kolo odehrála 4.ABL Tišnov a zažila po delší době vyhlášení a my máme velkou radost. Vítězem posledního kola se stal tým INSPIRO TCM se ziskem 18 bodů a mládež tak ukazuje své kvality a už teď se těšíme, jak v dalším ročníku prodají nabrané zkušenosti. Nejvyšší týmový nához nám v tomto kole předvedl tým Splitmani a to krásných 522 bodů a nejlepším průměr 477,80 bodů si připsala mládež z INSPIRO TCM.

Než si shrneme celkovou tabulku a jednotlivce, nesmíme zapomenout na statistiky posledního hracího kola. Nejlepším hráčem se stal Matěj Křivský s průměrem 176 bodů. Nejlepší hráčkou byla Jana Šmoldasová s průměrem 144,60 bodů. Nejvyšší nához 214 bodů si připsal Pavel Petrák a nejvíce bodů pro svůj tým získal Matěj Křivský, a to hned všech 5 bodů.

Konečně se dostáváme k celkové tabulce, kde si titul jasně vyházel tým Figury se ziskem 94 bodů. Na druhém místě se umístil Kadla Team se ziskem 75,5 bodů. Na bednu se ještě na třetí pozici dostal tým Kominíci se ziskem 74 bodů. Nepopulární bramborovou příčku obsadila mládež z týmu Inspiro TCM se ziskem 72 bodů. Na pátém místě je Kartep se ziskem 67,5 bodů a poslední místo obsadili Splitmani se ziskem 67 bodů. Z tabulky je patrné, že bodové rozdíly jsou velmi malé a rozhodoval každý uhraný bod.

Nejlepším hráčem celé soutěže se stal Martin Haxa s průměrem 176,23 bodů. Nejlepší hráčkou se stala Alice Handlová s průměrem 143,52 bodů. Nejvyšší nához sebral do své moci Petr Číhal, a to za krásných 255 bodů. Poslední kategorii ovládl opět Martin Haxa a se ziskem 25 bodů se stal nejužitečnějším hráčem soutěže.

Hotovo a dobojováno, ale podzimní ABL však ještě nekončí a čekají nás v lednu Mistrovství regionu střední a jižní Moravy. Potom se bude řešit složení skupin na další sezónu a o všem budeme informovat kapitány týmů. Přejeme co nejlepší prožití vánočních svátků a krásný vstup roku 2022.