4. března 2022

4. liga Tišnov, 1. kolo

Xbowling Tišnov

​První kolo ve 4. ABL Tišnov ovládl tým Simpsonovi Tišnov

Ve středu 23.2. vstoupila na našem centru Xbowling Tišnov do jarních bojů 4.ABL Tišnov, která si odehrála 1.HD. Skupina je ve složení SIMPSONOVI TIŠNOV, EMILY, KOMINÍCI, PACIENTI, KARTEP a mládežnický tým INSPIRO TCM. Jeden tým hned v úvodním kole získal velice slušný náskok a dal jasně najevo svou sílu. Který tým tak skvěle zahrál??

Je to tým SIMPSONOVI TIŠNOV, který se ziskem 21 bodů vévodí skupině s náskokem 8 bodů!! Na druhem místě máme tým EMILY se ziskem 13 bodů. Třetí příčku vybojoval tým KOMINÍCI se ziskem 12 bodů. Na čtvrtém místě máme tým PACIENTI se ziskem 11 bodů. Páté místo obsadil tým KARTEP se ziskem 10 bodů a poslední je zatím INSPIRO TCM s 8 body. Bodové rozdíly od druhého do šestého místa jsou minimální a bude velice zajímavé sledovat další průběh soutěže.

Nejlepším hráčem kola se stal Pavel Filka s průměrem 182,80 bodů a také si Pavel připsal nejvyšší nához kola 212 bodů. Nejlepší hráčkou se stala Jitka Vejmělková s průměrem 145,40 bodů. V užitečnosti všech 5 bodů pro svůj tým přinesla dvojice Pavel Filka a Pavel Petrák. Všem velká gratulace a ať se daří i nadále.

Druhé hrací kolo se bude hrát ve středu 9.3. a budeme se těšit a sledovat, zda vedoucí tým potvrdí svou převahu, nebo nějaký tým začne stahovat ztrátu.