4. liga Říčany

28. října 2021

4. liga Říčany 3. kolo

Xbowling Kyje

25.10.2021 se odehrál třetí hrací den 4. bowlingové ligy v herně Bowling Vojkov. Všechny týmy dorazily velmi dobře naladěny a hlavně motivovány. Třetí hrací den velmi významně zamíchal celkovým průběžným pořadím. Na první místě se tentokrát umístili tentokrát neporažení Netrefové (17b). Na krásném druhém místě se umístili Plejády (10b) které ,se po minulém ne příliš velkém úspěchu, vrátili do souboje o vedoucí příčky. Tým Pohoda (9b) se po minulém úspěchu pokoušel zaútočit na vedoucí pozice, avšak se po vyrovnaných soubojích těsně umístili na třetím místě. Vítězové minulého kole Split Makers (8b) se nakonec usadili na čtvrté příčce. Týmu Zorka (6b) se umístil na poslední pozici hracího dne a tím pádem i celkovém bodovém hodnocení. Kuželky jim dnes nepřály a jakoby nechtěly padat. Do poslední chvíle nebylo jasné konečné umístění, z toho důvodu, že výsledky a tudíž i bodové hodnocení byli opravdu velmi těsné. Nejvyšší nához se povedl panu Milanu Burešovi 223 kuželek a nejvyšší průměr měl Jan Šípal 192,75. Celková tabulka je po ukončeném hracím dni velmi ale opravdu velmi vyrovnaná a troufám se tvrdit, že na vítězství může s trochou štěstí dosáhnout jakýkoliv tým. \Proto jsem přesvědčen a opravdu se těším na poslední hrací den, který bude rozhodně zajímavý, napínavý a vyrovnaný. Doufejme proto, že nám současná situace nijak neomezí a nezkazí finálové vyvrcholení podzimní sezony.