29. října 2018

4. liga Frýdek Místek, 3. kolo

Mihulka Josef

​Holes Team převzal otěže 4. ligy FM do svých rukou

Ve čtvrtek 25.10.2018 pokračovala v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek ABL 3. HD 4. ligy. A máme nejen další nový vítězný tým kola, ale především se nám změnilo kompletní pořadí v celkové tabulce. Výborně si vedl zejména HOLES TEAM (23,5 b. – celkem 63,5 b.), který využil vyrovnanosti kola, sám si připsal pouze jednu porážku a sesadil tak z vedoucí pozice dosavadního lídra, tým PUSA (16 b. – celkem 58,5 b.), který tentokrát obsadil 4. místo. Velk&yac ute; boj se svádí o třetí místo, když o bodíček vybojovaly více BLUDIČKY (17 b. – celkem 47 b.) než PEKELNÍ KOULEČI (16 b. – celkem 46 b.), kteří tak musí vymyslet plán, jak se vrátit zpět na bednu.

Toto je tedy vedoucí BIG FOUR, která má již celkem slušný bodový náskok na své další pronásledovatele. Těmi jsou pátý HEXENCLUB (14,5 b. – celkem 38,5 b.), šestá ŠTÍSTKA (6 b. – celkem 35 b.) a tabulku uzavírají sedmí SHARKS (12 b. – celkem 26,5 b.).

Jdeme na statistiky kola. SHARKS si přivezl novou posilu a Iveta Kudelová o sobě dala pořádně vědět. Jako jediná získala plný počet 6 bodů, mezi ženami zahrála nejlepší průměr 162,00 bodu s nejlepší hrou 202 bodů. Celkově byl hráčem večera Vladimír Kutáč (Hexenclub) s průměrem 170,50 bodu a náhozem kola 224 bodů. Nejlepší týmovou hru 514 bodů pak předvedl HEXENCLUB.

Z třetího hracího večera 4. ligy Frýdek-Místek je to vše a my se již těšíme na čtvrté kolo, které se v Bowlingu Jadran hraje ve čtvrtek 8. listopadu 2018.