7. října 2021

4. liga Brno, 2.kolo

Škrabal Marek

​Skvělý výkon týmu Club no.5 v 2.HD ve 4.ABL Brno

Na centrum Bowling Darts Rubín pokračovala v pondělí 4.10 bowlingová liga. Svůj 2.HD si odehrála 4.ABL Brna a byl to velice zajímavý hrací den. Poslední tým tabulky Club no.5 vyhrál hrací kolo se ziskem 22 bodů a vystřelil do předních pater tabulky. Je tedy velice jasné, že tato liga nemá žádného favorita a bude to boj až do posledního hracího dne. Nejvyšší nához kola 559 bodů nám předvedl právě tým Club no.5. Nejlepší průměr 500,33 bodů zahrál tým PJJNP.

V čele soutěže je stále tým Žabinští Vlci se ziskem 28,5 bodů, ale na druhém místě už je se ziskem 27,5 bodů Club no.5, který ztrácí pouhý bodík. Na třetí místě je PJJNP se ziskem 25 bodů a dotáhl tak ztrátu z 1.HD. Čtvrté místo patří HLT Club se ziskem 18 bodů. Poslední místo patří týmu Slza se ziskem 11 bodů, ale tady hraje roli, že Slza už si vybrala volný hrací den. Uvidíme, jak se nám tabulka bude dále vyvíjet.

Nejlepším hráčem kola se stal Radím Kozumplík s průměrem 187,17 bodů. Nejlepší hráčkou byla Radka Valíková s průměrem 166,30 bodů. Nejvyšší nához a tekutou cenu bral Petr Švanda za nához 224 bodů. Dále zde máme kategorii v užitečnosti, kde nám 5 bodů pro svůj tým získala dvojice Radka Valíková a Michal Papaj. Velká gratulace.

Uvidíme se v pondělí 18.10 kdy je naplánován 3.HD této skupiny. Volno si vybere tým HLT Club.