24. května 2019

3. liga Xbowling Tišnov, 6. kolo

Xbowling Tišnov

​Nejvyšší domácí tišnovská soutěž má dohráno

3. ABL Tišnov odehrála svůj poslední finálový večer a definitivně se rozseklo, kdo že nám to vlastně postoupí do vyšší soutěže. Ve hře bylo několik jmen, nicméně situaci nejlépe zvládl tým Jdem to zkusit. Pánové zkusili, a na základě výsledků to mohou zkusit příští sezónu ve 2. ABL Morava. Gratulujeme!

Jak jsme psali v posledním reportu, tak do posledního kola šly týmy s různými možnostmi. Hned několik týmů bojovalo o první místo, ale nejlépe tento souboj zvládli pánové z Jdem to zkusit, kteří získali celkových 93 bodů a stali se tak vítězi 3. ABL Tišnov. Krásné druhé místi získali pánové z Gule Boys, když získali celkových 85 bodů. Třetí místo tak zbylo na SCORE KING, který získal 80,5 bodů. Weapon X tentokrát obsadil slušné 4. místo, když získal 73 bodů. P á té místo si zasloužily Šavlozubé kuželky se 70,5 body. Cestu do čtvrté ligy si tentokrát vyházel Kartep za zisk 48 bodů.

Máme tu i shrnutí individuálních statistik. Nejlepší hráčkou skupiny byla Míša Bártová (Kartep). Nejvyšší nához 277 zahrál Lukáš Benáček (Jdem to zkusit). Pozici nejlepšího a nejužitečnějšího hráče si zařídil Karel Bajer (Gule Boys), který zahrál průměr 195,80 a získal 28 bodů. Nejvyšší týmový nához 658 a průměr 522,27 patří Jdem to zkusit.

3. ABL Tišnov má dohráno, ale jarní části ABL ještě konec není. Na programu je teď Mistrovství Tišnova a dále můžete zkusit týmové baráže na MČR ABL. Budeme se na Vás těšit zase na podzim.