1. dubna 2019

3. liga Xbowling Tišnov, 3. kolo

Malkovský Martin

​3. liga Tišnov se začíná vyostřovat!

Třetím kolem pokračovala 3. ABL Tišnov, která tak má také odehranou první polovinu jarní části. Po třetím kole je situace ve třetí lize velice napjatá, neboť o prvenství mohou bojovat hned tři týmy. Vítězem třetího kola se stal tým Gule Boys, který získal 18 bodů, a téměř se tak dotáhl na druhý SCORE KING.

Tabulka třetí ligy je rozdělená na dvě části, kdy v první se bojuje o prvenství. Na prvním místě se zatím drží Jdem to zkusit (45 b.). Druhé místo patří týmu SCORE KING (43,5 b.) a třetí místo Gule Boys (43 b.). Druhá polovina tabulky teoreticky zatím hraje o udržení, ale věříme, že to týmy ještě zdramatizují. Čtvrté místo patří Weapon X (35 b.). Páté místo náleží Šavlozubým kuželkám (30,5 b.) a šesté místo zatím KARTEP (28 b.).

Nejlepším hráčem kola byl Jirka Staněk (Šavlozubé kuželky) s průměrem 186,40. O nejvyšší nához 223 se postaral Adam Bajer (Gule Boys). Nejlepší a jedinou hráčkou byla Zuzka Dobešová (Jdem to zkusit), která zahrála průměr 165,00. Nejužitečnějšími hráči byli Radek Kříž (Weapon X) a Karel Bajer (Gule Boys). Oba zahráli pro své týmy všech 5 bodů. Týmově se nejvíce Šavlozubým kuželkám s průměrem 511,60. Nejvyšší nához kola 583 zahr& aacute;l i pánové ze SCORE KING.

První polovina jarní části 3.ABL Tišnov je za námi. Čtvrté kolo je naplánováno na 9. dubna v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.