Výběr ligy:

3. liga Trhovky

6. května 2024

3. liga Trhovky, 3. kolo

Dvořáček David

​Asiat Team se vrací zpět do vedení ve 3. lize Trhovky

Máme za sebou již v pořadí třetí hrací den a tentokrát se omluvili předem hráči družstva Tullamore, kteří tak darovali družstvům 5 jistých bodů na konci hracího dne. Nejlepšími se za hrací den stali Asiat Team, protože získali 24 bodů a zahráli nejvyšší průměr 419,17. To je vrátilo na celkové první místo a s 58,5 body a průměrem 424,31 mají na svém kontě celkové vedení.

Na druhém místě jsou hráči družstva SK Klučenice, kteří nasbírali 55 bodů a průměr 430,94. Na třetí místo se nově probojovali i díky druhému místu za hrací den Sobíci s 52,5 body a průměrem 398,69. V tabulce užitečnosti se nově do vedení dostal se 14 body Tomáš Petřík, který hraje za družstvo SK Klučenice. Nejvyšší průměr 160,30 drží dnes nepřítomný Jiří Král ze družstva Sobíci. Nejlepší ženou je i nadále Iva Veselá s průměrem 141,25. Závěrečný rozhodující hrací den se uskuteční znovu od 18:00 dne 4. května.

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
SK Klučenice
5
2207
438,20
23,0
2.
Asiat Team
5
2336
459,20
20,0
3.
Tullamore
6
2599
433,17
17,0
Boráci
5
2137
413,00
17,0
5.
Pivaři
6
2167
349,17
9,0
Nalévaj
5
1914
382,80
9,0
7.
Sobíci
5
1957
386,60
6,0
8.
Racing Team
5
1771
346,20
4,0

Zápasy kola

Racing Team
380
0,0
:
5,0
479
Tullamore
114
0,0
:
1,0
166
117
0,0
:
1,0
155
149
0,0
:
1,0
158
SK Klučenice
487
4,0
:
1,0
393
Boráci
192
1,0
:
0,0
130
146
0,0
:
1,0
181
Veselá Iva[+8]
149
1,0
:
0,0
82
Nalévaj
418
4,0
:
1,0
395
Asiat Team
125
0,0
:
1,0
148
118
1,0
:
0,0
98
175
1,0
:
0,0
149
Turek Petr[+4]
Nalévaj
374
0,0
:
5,0
429
Boráci
121
0,0
:
1,0
129
102
0,0
:
1,0
140
151
0,0
:
1,0
160
Veselá Iva[+8]
Tullamore
450
5,0
:
0,0
402
Sobíci
139
1,0
:
0,0
111
152
1,0
:
0,0
145
159
1,0
:
0,0
146
Pivaři
478
5,0
:
0,0
317
Racing Team
Kodet Václav[+8]
219
1,0
:
0,0
106
102
1,0
:
0,0
86
157
1,0
:
0,0
125
Asiat Team
437
4,0
:
1,0
368
Pivaři
156
0,0
:
1,0
166
Kodet Václav[+8]
149
1,0
:
0,0
114
Turek Petr[+4]
132
1,0
:
0,0
88
SK Klučenice
434
5,0
:
0,0
349
Nalévaj
144
1,0
:
0,0
103
153
1,0
:
0,0
116
137
1,0
:
0,0
130
Boráci
472
4,0
:
1,0
417
Tullamore
179
1,0
:
0,0
133
139
1,0
:
0,0
126
Veselá Iva[+8]
154
0,0
:
1,0
158
Racing Team
379
4,0
:
1,0
377
Nalévaj
111
0,0
:
1,0
147
99
1,0
:
0,0
93
169
1,0
:
0,0
137
Pivaři
271
0,0
:
5,0
443
Tullamore
75
0,0
:
1,0
145
59
0,0
:
1,0
144
Kodet Václav[+8]
137
0,0
:
1,0
154
Asiat Team
498
5,0
:
0,0
390
Sobíci
169
1,0
:
0,0
134
155
1,0
:
0,0
105
Hron Petr[+8]
Turek Petr[+4]
174
1,0
:
0,0
151
SK Klučenice
436
5,0
:
0,0
309
Sobíci
159
1,0
:
0,0
93
154
1,0
:
0,0
102
123
1,0
:
0,0
114
Asiat Team
483
5,0
:
0,0
321
Racing Team
203
1,0
:
0,0
92
150
1,0
:
0,0
107
Turek Petr[+4]
130
1,0
:
0,0
122
Pivaři
416
2,0
:
3,0
419
Boráci
Kodet Václav[+8]
152
1,0
:
0,0
145
111
0,0
:
1,0
133
153
1,0
:
0,0
141
Veselá Iva[+8]
Sobíci
435
5,0
:
0,0
315
Pivaři
180
1,0
:
0,0
108
Kodet Václav[+8]
Hron Petr[+8]
125
1,0
:
0,0
88
130
1,0
:
0,0
119
Tullamore
409
0,0
:
5,0
523
Asiat Team
145
0,0
:
1,0
158
106
0,0
:
1,0
166
158
0,0
:
1,0
199
Turek Petr[+4]
SK Klučenice
430
5,0
:
0,0
374
Racing Team
153
1,0
:
0,0
138
129
1,0
:
0,0
111
148
1,0
:
0,0
125
Tullamore
401
1,0
:
4,0
420
SK Klučenice
144
0,0
:
1,0
169
114
0,0
:
1,0
127
143
1,0
:
0,0
124
Pivaři
319
1,0
:
4,0
396
Nalévaj
Kodet Václav[+8]
121
1,0
:
0,0
112
54
0,0
:
1,0
138
144
0,0
:
1,0
146
Boráci
424
4,0
:
1,0
421
Sobíci
135
1,0
:
0,0
133
146
1,0
:
0,0
120
Hron Petr[+8]
Veselá Iva[+8]
143
0,0
:
1,0
168

Dnes se hraje

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
1. liga o titul SMBowling SKY Ostrava
18:00
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga D PRGXbowling Prosek Duo
18:00
2. liga VČMM Bowl Kutná Hora
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
19:00
7. liga ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
9. liga StrašniceXbowling Strašnice
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite