28. listopadu 2016

3.liga Frýdek Místek, 5. kolo

Bittala Petr

​Blue Bowling Stařič uniká svým soupeřům.

Pátým HD pokračovala ve čtvrtek 24.11.2016 v Bowlingu Jadran 3. liga Frýdek-Místek. Již v minulém kole se do čela tabulky probojval Blue Bowling Staříč (105 bodů) a nepolevil ani nyní a v čele tabulky si před závěrečným HD vybudoval slušný náskok. 2. místo i nadále s jistotou drží Babinec (86,5 bodu) a tak je téměř jisté, že o prvních dvou místech je rozhodnuto. Ovšem velký boje bude o místo 3. V tuto chvíli jsou na tom nejl&e acute;pe (J) elita (72 bodů) s malým náskokem před svými pronásledovateli. Rivalové a MSUN-OVA (oba týmy 69,5 bodu) ještě jistě zabojují a budou chtít urvat bednu pro sebe. Bez šance nejsou ani Vagóni (66 bodů). Turisté (57,5 bodu) tak se svým 7. místem zřejmě již nic moc neudělají.

Nejúspěšnějším hráčem kola byl Pavel Flemmr (Turisté), který vyhrál všechy svých 6 zápasů. Nejlepšími hráči dle průměrů byli Karel Brož (Blue Bowling Staříč) v mužích – průměr 184,33 bodu s nejvyšší hrou 224 a Katka Barčáková (Babinec) v ženách – průměr 162,83 bodu s nejvyšší hrou 188 bodů. Krásných 597 bodů, což je týmový náho z večera, patří Blue Bowling Staříč.

K závěrečnému finálovému 6. HD se v Bowlingu Jadran sejdeme již příští čtvrtek 1.12.2016.