24. června 2020

3. liga F PRG, 4. kolo

Xbowling Strašnice

​Holky SASH CELNICE postoupili do 2.ligy.

Na Xbowlingu Strašnice se odehrálo poslední kolo 3.ligy skupiny F, při účasti všech týmů. Po skončení ligy se pak udělovali různé ceny za různé kategorie.

Celou soutěž a velkým náskokem vyhrálo tým hezkých holek SASH CELNICE s 77 body a postupují do druhé ligy. Na druhém místě skončil K TEAM s 66 body, který budou hrát baráž o druhou ligu a o dva body za nimi skončil BBO TEAM 2 s 64 body.

Jak jsem se zmínil, tak proběhlo vyhodnocení celé ligy v různých kategorii. První kategorie nejvyšší nához . 1.hrací den Albert Jarovský (K TEAM) 221 bodů, 2.hrací den Lukáš Obrusník (LUMIRO) 279 bodů, 3.hrací den Stanley Mareš (XBOWLING ŽIŽKOV)225 bodů a 4.hrací den Jaromír Makovec (LUMIRO) 235 bodů. Všichni dostali duopack piva.

Kategorie nejnižší nához: 1.hrací den Michaela Křepinská (KTEAM) 120 bodů, 2.hrací den Olga Culková (BBO TEAM 2) 112 bodů, 3.hrací den Jana Janovská (BBO TEAM2) 126 bodů a 3.hrací den Dana Šťovíčková (SASH CELNICE) 114 bodů. Všichni dostali energy nápoj.

Nejvyšší nához družstva měl XBOWLING ŽIŽKOV 648 bodů, dostali 2x duopack piv.

Nejnižší nához družstva měl BBO TEAM 2 427 bodů a dostali duopack piva.

Nejužitečnější hráč této skupiny byl Albert Jarovský (K TEAM) 16 bodů a dostal duopack piv.