První dva týmy mají stejně bodů.

V Liberci na Bowlingzone Fórum proběhl první hrací den 2. ligy a první tři týmy zaveleli k trháku. Nejlépe z toho vyšla Pouliční směs s 18 body, druhé je Kopydlno také s 18 body, ale jenom díky horšímu skóre jsou o místo horší a na třetím místě jsou prozatím Bowráci se 13 body.
Nejvyššího náhozu dosáhl Vlk Václav z Vlčáků a to pěkných 212 kuželek. Nejlepším hráčem skupiny je Martin Šeps z Bowráků s průměrem 176,40 bodů a nejlepší hráčkou skupiny je Ilona Vítková z Hezkých hodů s průměrem 168,80 bodů.
Uvidíme co přinesou další hrací dny třeba to další které se koná 3.3. na Bowlingzone Fórum Liberec.
Dnes se žádný turnaj nehraje...
Zítra se žádný turnaj hrát nebude...