7. října 2021

1. liga Žilina, 3. kolo

Macháček Josef

​V 3. HD 1. ligy v Žilině zahráli nejlépe junioři Bowling Academy

V centru Bowling Academy se v úterý 5.10.2021 odehrálo 3. kolo 1. ABL Žilina. Tentokrát se opravdu bojovalo o každý bod a nejvíce se rvali naši junioři, kterým se podařilo ze čtvrtého místa poskočit na druhé.

První místo udržel Kofola Team, který dnes získali 15 bodů a vedou tabulku s 48,5 body. Jak píšeme výše, na druhé místo se probojoval tým Bowling Academy junioři. Ti dnes hráli jak o život a získali 20 bodů v dnešním hracím dnu a jsou tak nejlepším týmem kola. Na prvního v pořadí ztrácí 5,5. Třetí příčku tabulky okupuje tým KPI se 41,5 body.

Nejvyšší nához týmu i jednotlivce dnes padl v zápase Bowling Academy a Koľko Kolkov. K tomuto výsledku dopomohl Marek Škorvánek hrou 255 a tak se mohla Bowling Academy pochlubit výsledkem 630. Marka tak vítáme v klubu 250.

Nejlepším hráčem hracího dne s průměrem 203 se stal Dávid Štefánik. Tabulku jednotlivců nám vede Šimon Jaroš s průměrem 188,2. Šimonovi dnes patří i zásluha za nejvíce skalpů. Získal totiž 5 bodů pro svůj tým tím, že dnes porazil všechny soupeře. Mezi ženami byla dnes nejlepší Lenka Slotová s průměrem 146 a je i majitelkou nejvyššího náhozu mezi ženami a to 188. Celkovou tabulku vede Věra Šviková s průměrem 149,29.

Všem hráčům dnes děkuji za příjemnou a atmosféru a uvidíme se v dalším kole a to 19.10.2021 v 18:30 hodin. Těšíme se na Vás.